bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!
26 maja 2019 r. | 09:26
1

745 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Małgorzata Zatyka. Najgorsza okazała się Urszula Zomerfeld.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!”

  1. Ewa pisze:

    Jak są chętni, to mogę podać wyniki najbliższego losowania totolotka ? Tydzień temu obstawiałam Zomerfeld i redaktorek spisał się na medal. Za tydzień będzie tak samo. Zakład?

    3
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *