bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!
09 czerwca 2019 r. | 10:46
5

205 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Janusz Ogłaza. Najgorsza okazała się Urszula Zomerfeld.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!”

  1. Obserwator pisze:

    205 głosów, to niecałe 13 na głowę. Przyjmując, że przeciętnie w domu są 3-4 urządzenia z dostępem do internetu, wychodzi, że w “plebiscycie” 3-4 osoby mogą dowolnie ustawić wynik ?????. To dopiero jest reprezentatywna próbka ????? i obiektywna ocena ?????. Przy okazji pokazuje to, jakim zainteresowaniem cieszą się informacje publikowane przez hejtera z Cisia ?????

    2
    6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *