zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!
21 lipca 2019 r. | 08:53
7

349 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Piotr Wydmuch. Najgorsza okazała się Urszula Zomerfeld.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!”

 1. Pedro pisze:

  Co ty bierzesz to nie wiem ale najgorszy wychodzi na to jest w tym tygodniu Osiński a nie Zomerfeld, a Wydmuch nawet nie zbliżył się wynikiem do Hendzlika nie wspominając że ma dopiero piąty wynik…..
  To że jest to gów…ne głosowanie to jedno ale skoro już jest to chociaż wyniki podawaj uczciwie

  5
  1
 2. Józef pisze:

  Marcin uspokój się ….

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *