słabe opady śniegu
niedziela
Odblaskowa szkoła w Truskolasach
02 listopada 2023 r. | 12:32
0

Kłobuccy policjanci wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym zorganizowanym w ramach projektu „Odblaskowa szkoła 2023” w Szkole Podstawowej im. Stanisława Ligonia w Truskolasach. Wizyta mundurowych wiązała się z wręczeniem nagród dla laureatów konkursu plastycznego oraz konkursu wiedzy zorganizowanych pod hasłem „Bądź bezpieczny na drodze”. Ponadto, uczniowie wspólnie z policjantami nagrali krótki film dotyczący zasad bezpiecznego poruszania się na hulajnodze elektrycznej.

Kłobuccy policjanci odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Ligonia w Truskolasach. Spotkanie odbyło się w ramach organizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach konkursu „Odblaskowa szkoła 2023”, którego podstawowym celem jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe oraz promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wizyta mundurowych wiązała się z wręczeniem nagród dla laureatów konkursu plastycznego oraz konkursu wiedzy zorganizowanych pod hasłem „Bądź bezpieczny na drodze”. Na spotkaniu nie zabrakło również krótkiej pogadanki, podczas której dzieci odpowiadały na pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Każda poprawna odpowiedź nagradzana była odblaskowymi upominkami, które trafiły do wszystkich uczniów.

Na zakończenie wizyty uczniowie nagrali wspólny film z policjantami dotyczący podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się na hulajnodze elektrycznej. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *