zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Ogień Pamięci we Wręczycy Wielkiej
31 sierpnia 2018 r. | 09:32
0

Stowarzyszenie WeWręczycy zaprasza wszystkich Mieszkańców do udziału w akcji "Ogień Pamięci". Akcja rozpocznie się już jutro, tj. 1 września o godz. 16:00.

Szczegóły akcji oraz terminy znajdziecie na plakacie.



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *