zachmurzenie duże
poniedziałek
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
07 lipca 2018 r. | 08:29
1

Na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych powstało Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Głównymi celami jakie przyświecają tej akcji jest pomoc osobom doznającym przemocy, jej świadkom oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska przemocy w rodzinie i sposobów jej przeciwdziałania. W ramach prowadzenia Ogólnopolskiego Pogotowia ”Niebieska Linia” obsługa jest bezpłatna, całodobowa dla osób doznających przemocy i jej świadków. Dyżury pełnią konsultanci ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie - głownie psychologowie, pedagodzy oraz prawnicy na wydzielonych dyżurach prawnych.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.Jedna odpowiedź do “Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie”

  1. kibic pisze:

    chcialem zapytac,jak to sie ma do naszej gminy ,skoro opieka spoleczna rozdziela zapomogi ludziom pijacym,i wiedzac o tym ,nic z tym nierobi… troche to przeczy jedno drugiemu. moze najpierw zrobmy porzadek z takimi dzialaniami,a potem wprowadzajmy ,,stowarzyszenia ,,

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *