zachmurzenie duże
poniedziałek
mat. wyborczy
Ogromny finansowy awans Tomasza Osińskiego
19 kwietnia 2019 r. | 17:14
7

Rolnik, przedsiębiorca, starszy specjalista i prezes stowarzyszenia, do tego były radny. Kto to taki? To 41-letni Wójt Tomasz Osiński. Na początku kadencji Osiński wykazał zaledwie 2615,69 zł oszczędności. Rocznie zarabiał ok. 70 tys. zł wraz z dietą radnego. Obecna pensja w wysokości 10 476 zł miesięcznie jest dla niego olbrzymim finansowym awansem.

Czy będzie to wójt tylko na jedną kadencje? Wiele na to wskazuje.

Oświadczenie majątkowe Osińskiego znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Ogromny finansowy awans Tomasza Osińskiego”

 1. Martaaa pisze:

  A niech i jest finansowym awansem co za roznica

  6
  3
 2. Jozek pisze:

  A niech ma i zarabia. Tylko niech w zamian coś robi. Uzyskuje dotacje, uczciwie inwestuje pienoadz3. Bo z tego co widzę póki co to wiele obiecywal a guzik z tego jest. Na zebraniach opowiada jaka to gmina zadluzona jak sie o coś upominamy. A w zkalei i radnemu pod dom3m oświetlenie i droge robią, a u nas nie ma kto dziur załatać. Wójt obiecywał ze w tym roku gmina ma malo pieniedzy i nie zrobia nic poza droga. Zapomniał oczywiście dodać że droga jest powiatowa ? i gmina ani zlotówki w nią noe wloży. Taki nasz wójcik zabawny.

  18
  3
 3. Sekretarka pisze:

  pewnie że na jedną kadencję, Paweł Kocik go zastąpi

  8
  1
 4. kibic pisze:

  mieszkancy puszczewa i okolic. dziekujemy wam ,za tak wspanialego wojta. przeciez sami go wybraliscie,pedzac co tchu do urn.

  11
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *