zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Miś
Olbrzymi problem z komunikacją gminną. Mieszkaniec dzwoni w tej sprawie do urzędu…
01 lipca 2020 r. | 10:30
18

Wójt Gminy Wręczyca Wielka kompletnie nie radzi sobie z komunikacją gminną. Nie ma czym się dostać do Kłobucka, Częstochowy czy innych miejscowości. Jeden z mieszkańców zadzwonił w tej sprawie do Urzędu Gminy Wręczyca Wielka. Posłuchajcie, co usłyszał od anonimowego urzędnika.

Przypominam, że mamy 2020 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Olbrzymi problem z komunikacją gminną. Mieszkaniec dzwoni w tej sprawie do urzędu…”

 1. ABC pisze:

  a czy urzednik został poinformowany że rozmowa jest nagrywana i nagranie zostanie upublicznione. za takie coś to są podobno paragrafy

  7
  17
 2. Ola pisze:

  Urzednik? Trudno nazwak kogos tak niekompetentnego urzednikiem

  13
  1
 3. Mieskaniec pisze:

  zacznijmy od tego iż urzędnik odbierając telefon powinien się przedstawić a co do nagrania funkcjonariusza publicznego wolno nagrywać

  22
  0
 4. z Grodziska pisze:

  Grodzisko odłączmy od Gminy Wręczyca Wielka i przyłączmy do Gminy Kłobuck i tam nam przynajmniej pomogą bo z tego co tutaj widzę to jedna wielka klapa będzie … taka jak dumny zbiornik przeciwpożarowy OSP Grodzisko który jest wizytówką naszych ochotników, wstyd!

  11
  1
  • strażak pisze:

   Do osoby,, z Grodziska,, po raz któryś informuję że zbiornik nie jest własnością OSP Grodzisko. To teren gminny

   1
   2
 5. Asia pisze:

  Urzędnik jest osoba publiczna. Każda osoba może nagrać urzędnika. Inaczej z osoba prywatna. Dziwi mnie tylko dlaczego urzędnik się nie przedstawił.

  12
  1
  • do strażaka pisze:

   a od kiedy?czy wasz “guru” Wiesław nie dzierżawił?, a później “Cypisek”? Pytanie drugie co to jest? Zbiornik przeciwpożarowy czy sadzawka? Ty masz strażaka moralność Kalego, jak pięknie to nasze jak gówno to sąsiada …, gratulować !!!

   4
   1
 6. Klara pisze:

  Takich niewychowanych urzedników trzeba potępiać i wymieniać na nowych, szanujących obywatela.
  Raz na zawsze trzeba skończyć z
  tą urzędniczą bufonadą !

  5
  0
 7. Anonim pisze:

  Ten urzędnik to Pan J. Borecki. Jak widać wiedza Pana Jarosława na temat autobusów jest znikoma, a przecież rozwiazanie tej sprawy należy do jego obowiązków. Najlepiej zgłosić sprawę do Gminy pisemnie!

  8
  0
 8. M pisze:

  Nagrywanie rozmów telefonicznych nie jest zabronione. Nie można jednak udostępniać takich materiałów publicznie. I nie ma tu znaczenia, że urzędnik, którego chcemy nagrać jest osobą publiczną. Możemy zarejestrować dźwięk, ale nie będziemy mogli udostępnić takiego nagrania np. w internecie.
  W przypadku nagrań dokonanych przez osobę prywatną, sąd zawsze bierze pod uwagę, czy nie doszło do naruszenia dóbr osobistych.
  Pozdrawiam.

  2
  0
 9. M pisze:

  Co cenzura tu panuje ?!

  2
  0
 10. INSPEKTOR pisze:

  Niech Gmina w końcu zapłaci tyle ile się należy wtedy będzie transport dostosowany do pasażerów !!!Myślicie ze jak GTV wejdzie to będzie jeździć na takich stawkach jak PKS wcześniej.Koniec sponsoringu dla gmin .Niech gmina zapłaci od kilometra a utarg niech se gmina weźmie wtedy zobaczymy ile co kosztuje. i będziecie mieć porządne autobusy a nie pudełeczka jak to jeździ obecnie na Konopiska i Blachownie .Koniec sponsoringu dla GMIN!!!!

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *