zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Olimpia Truskolasy nagrodzona w Katowicach
29 listopada 2017 r. | 09:31
0

Olimpia Truskolasy została nagrodzona w Katowicach. Prezes Olimpii Krzysztof Krawczyk odebrał w sobotę, 25 listopada, nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego za Wzorowy Obiekt Sportowy.

Klubowi i wszystkim zaangażowanym w prace na jego rzecz należą się brawa i podziękowania, za sukcesy sportowe oraz promocję naszego powiatu. Kluby do konkursu zgłaszali Starostowie 12 powiatów województwa, w których aktywnie działa Zrzeszenie LZS. Kluby, które zostały laureatami konkursu, otrzymały puchary ufundowane przez Marszałka Województwa Śląskiego oraz sprzęt sportowy ufundowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej i Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach oraz firmę VITA SPORT. Konkurs wsparła finansowo firma GSU S.A., Gliwice.

Powiat Kłobucki na gali w Katowicach, reprezentowała delegacja, w której na zaproszenie organizatorów, prócz działaczy Olimpii Truskolasy i powiatowego LZS, znaleźli się Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Nowak oraz Stanisław Wrzesiński i Wiesław Drab. Podziękowali oni działaczom sportowym z Truskolasów oraz Prezesowi Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku - Grzegorzowi Garbaciakowi. /Starostwo Powiatowe w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *