bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Osiński powoła wicewójta?
30 stycznia 2019 r. | 08:36
13

Coraz głośniej mówi się o powołaniu od 1 lutego bądź 1 marca 2019 roku zastępcy Wójta Gminy Wręczyca Wielka. Najpierw mówiło się o koalicjancie Robercie Brosiu. Niestety, Wójt Tomasz Osiński nie zdecydował się na ten ruch. Teraz mówi się o kimś zupełnie innym. O osobie, która bardzo dużo pomogła w kampanii wyborczej Osińskiemu.

Mianowicie, według plotek wicewójtem Gminy Wręczyca Wielka ma zostać Bogusław Głąb z Kłobucka.

Ile w tym prawdy, przekonamy się w najbliższym czasie.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Osiński powoła wicewójta?”

 1. Leszek pisze:

  “Nie hasła wyborcze a działanie dla Was będzie dla mnie priorytetem”. Co teraz o tym sądzicie? Czy jeszcze tak licznie zagłosowalibyście za Osińskim?

  9
  7
  • Zdziwiony pisze:

   Przecież otwarcie mówił przed wyborami że chce powołać zastępcę. Można przyjąć, że wyborcy głosując na niego to akceptują, czyż nie?

   14
   6
 2. Mieszkaniec pisze:

  Nie jestem ekspertem ale w takiej gminie jak nasza jak już ma być zastępca wójta to powinien być wybrany z etatowych pracowników gminy. Powinno się mu dać jakiś dodatek płacowy a w razie ewentualnej konieczności i sprawowania zastępstwa PO za wójta przykładowo dwa tygodnie, podniesienie za ten okres zastępstwa jego wynagrodzenia np. 80% wynagrodzenia wójta.

  21
  4
 3. Sandra pisze:

  a kto to jest ten Bogusław Głąb?

  9
  2
 4. Legislator pisze:

  Jeszcze chwile i wicewójty będą wszędzie obowiązkowe… w takim kierunku zmierza prawo i orzecznictwo. Nawet krótkotrwała nieobecność wójta powoduje paraliż decyzyjny gdy nie ma On zastępcy.

  6
  3
  • Do Legislatora pisze:

   Proszę zobacz kto jest zastępcą wójta przykładowo w mieście Zawiercie i nie wciskaj kitu że w takiej gminie jak nasza nie może być podobnie lub coś takiego jak zaproponował “Mieszkaniec” Po co nam kolejne nowe wysokopłatne stanowisko ? Jak nie ma chętnych to ja się zgłaszam na bezpłatne pełnienie funkcji wicewójta.

   8
   2
 5. w pisze:

  Chyba bogdan głąb

  0
  0
 6. Frope pisze:

  Raz czytam że skandal bo ma być wicewojt a za chwilę czytam że szkoda że Bros nie został więc. Nie wiem już o co chodzi.

  5
  0
 7. ja pisze:

  Jest na to bardzo prosta odpowiedź jest to zwykły “gminny brukowiec” w artykule musi być coś sensacyjnego bądź kontrowersyjnego by ludzie to czytali i się interesowali.
  Pan redaktor musi coś takiego pisać by był ruch na stronie a co za tym idzie nabijał się hajs z reklam tutaj zamieszczonych. Niestety taki biznes trudno by pisał o jakichś bredniach za darmo i w czynie społecznym, i trochę go rozumiem jak to mówią żadna praca nie hańbi choć często nie podoba mi się styl pisania i ciągłe szukanie sensacji jak to mówią z du…. byle była

  7
  1
 8. kibic pisze:

  pan redaktor jest wolnym czlowiekiem ,mieszkajacym w wolnym demokratycznym kraju. ma prawo do swoich opini o pogladow. chcielismy demokracji to ja mamy.

  6
  4
 9. do kibic pisze:

  Ależ ja o tym doskonale wiem i nie do końca go krytykuję za to co piszę taka praca dziennikarza.
  Chcę tylko co niektórym uświadomić że w każdym artykule musi być trochę sensacji aby był poczytny a tutaj widzę wieczne spiny i wojny jak by się z najgorszymi wrogami kłóciło. Czasem mnie zastanawia jak można być tak nienawistnymi wobec kogoś no ludzie. nienawiść leje się tutaj hektolitrami czasem na zwykły spokojny komentarz od razu leci agresja choć nie ma do niej podstaw.

  4
  1
 10. Adrian pisze:

  Num się należy a wymota za chwile stoły wielkanocne

  3
  3
 11. kibic pisze:

  czemu zaraz nienawisc. zwykla uwaga i wyrazenie swego pogladu

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *