słabe opady śniegu
niedziela
fot. OSP Węglowice
OSP Szarlejka i OSP Czarna Wieś najlepsze w gminie!
04 września 2018 r. | 10:29
17

OSP Szarlejka i OSP Czarna Wieś okazały się najlepsze w rywalizacji grupy A i grupy Cpodczas XLIV Gminnych Zawodów Sportowo - Pożarniczych, które odbyły się we Wręczycy Wielkiej.

Klasyfikacja generalna w grupie A:
1. OSP Szarlejka
2. OSP Truskolasy
3. OSP Grodzisko
4. OSP Wręczyca Wielka
5. OSP Borowe
6. OSP Czarna Wieś
7. OSP Zamłynie
8. OSP Klepaczka
9. OSP Węglowice
10. OSP Hutka
11. OSP Kalej
12. OSP Kuleje
13. OSP Długi Kąt
14. OSP Piła
15. OSP Bieżeń
16. OSP Nowiny
17. OSP Golce

Klasyfikacja Zawodów w grupie C:
1. OSP Czarna Wieś
2. OSP Grodzisko
3. OSP Węglowice
4. OSP Wręczyca Wielka
5. OSP Szarlejka

XLIV Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze we Wręczycy Wielkiej - Grupa C

Historyczny występ naszej nowej drużyny - pierwszy raz startujemy w grupie C. Dziewczyny w debiucie uzyskały rezultat dający 3 miejsce.Dziękujemy za zaangażowanie i GRATULUJEMY :)Klasyfikacja Zawodów w grupie C:1. OSP Czarna Wieś2. OSP Grodzisko3. OSP Węglowice4. OSP Wręczyca Wielka5. OSP SzarlejkaZa rok jedziemy po zwycięstwo! 😀

Gepostet von OSP Węglowice am Sonntag, 2. September 2018

XLIV Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze we Wręczycy Wielkiej - Grupa A

Podczas XLIV Gminnych Zawodów Sportowo - Pożarniczych w klasyfikacji generalnej grupy A uzyskaliśmy 9 lokatę.Po udanej sztafecie i rozwinięciu sprzętu w zadaniu bojowym wydawało się, że zwycięstwo z dużą przewagą mamy w kieszeni.Jednak, jak widać na załączonym filmie plany pokrzyżowała nam.... pogoda.Gratulujemy zwycięzcom i szykujemy się na przyszły rok, przyjedziemy po swoje! :)Klasyfikacja generalna w Grupie A:1. OSP Szarlejka2.OSP Truskolasy3. OSP Grodzisko4.OSP Wręczyca Wielka5. OSP Borowe6. OSP Czarna Wieś7. OSP Zamłynie 8. OSP Klepaczka9. OSP Węglowice10. OSP Hutka11. OSP Kalej12. OSP Kuleje13. OSP Długi Kąt14. OSP Piła15. OSP Bieżeń16. OSP Nowiny17. OSP Golce

Gepostet von OSP Węglowice am Sonntag, 2. September 201817 odpowiedzi na “OSP Szarlejka i OSP Czarna Wieś najlepsze w gminie!”

 1. Obserwator pisze:

  Gdyby nie silny wiatr który przeszkodzil strącić tarcze drużynie z Węglowic to uważam że oni zostali by zwycięzcami. Sztafete mieli bardzo dobra i bojowke też najlepiej rozłożyli tylko mieli problem z wiatrem.

  Ciekawa jestem czy Czarna Wieś miała atest na tą metrowke z którą tak biegli i miezyli wszystkie odległości gdy im nie wyszła sztafeta i bojowka. Co roku coś wymyślają i stoją tuż przy wozie sędziowskim

  10
  4
 2. Anonim pisze:

  Wiało przez całe zawody, a nie tylko wtedy gdy startowała drużyna z Węglowic ?

  9
  2
 3. rotfl pisze:

  Nie jezdzą do zdarzen caly rok to maja czas na trening. Zawody co drugi rok gminne a nie co roku powinny być.

  4
  2
 4. Ja pisze:

  17 jednostek w Gminie szok chyba rekord w kraju. Nie lepiej zrobic 3 solidne niz tyle utrzymywac ??

  2
  1
  • rotfl pisze:

   3 to troche mało. 7-10 reszcie dać umrzeć śmiercią naturalną (nie dotowac) bo wiadomo ze stowarzyszenia same musza sie rozwiazac.

   9
   0
 5. strażak pisze:

  A może tak co 4 lata jak olimpiada

  0
  0
 6. .... ona.... pisze:

  Widzę komuś Czarna WIEŚ przeszkadza albo ktoś tutaj jest zazdrosny i kogoś boliii zwycięstwo dziewczyn z Czarnej Wsi … ?

  5
  2
 7. ... pisze:

  Dziewczyny z Czarnej Wsi podtrzymują zwycięstwo a nie wygrywają fartem ! Z roku na rok są lepszą drużyną i maja co rok lepszy czas . Widac efekty treningów i zaangażowania. Nie wygrywaja fartem. Wygrywają ponieważ należy im sie ta wygrana. Jadą na zawody z zamiarem wygrania ciężką pracą i treningami a nie liczą na szczęście ! Brawo dla nich ! Tak trzymać !!

  6
  3
 8. xyz pisze:

  Wystarczy popatrzeć na wyniki ćwiczenia bojowego. Dziewczyny z Czarnej Wsi miały trzeci czas bojówki , pokonując 15 drużyn męskich i 4 kobiece. Taki wynik świadczy że nie wygrały fartem tylko udowodniły swoje wyszkolenie i umiejętności. A to że chłopaki powtarzali to nie ich wina tylko osób które rozmierzały tor. Z tego co było widać to sędziowie sprawdzali metrówką a nie strażacy z Czarnej Wsi. Ich protest był jak najbardziej uzasadniony skoro podest był o pół metra dalej od basenu niż powinien być. Tak trzymać dziewczyny i chłopaki z OSP Czarna Wieś.
  Krytyką się nie przejmujcie ! Największymi hejterami są zakompleksieni mali ludzie.

  5
  3
 9. .. pisze:

  Skoro sędziowie pomylili się w wymiarach to dlaczego powtórzyli ćwiczenie bojowe tylko meskiej jednostce z czarnej wsi a nie drużyna dziewczyn które startowały na tym samym źle ustawionym torze tuż przed nimi? Przecież one też miały nie równe szanse i nikt im nie dał szansy poprawy na poprawnie ustawionym torze..

  7
  2
 10. M. pisze:

  Ja startowałam na torze który był źle ustawiony i jestem zła na sędziów że nie powtórzyli nam zadania bojowego.
  Skandal i zły poziom sędziowski był w tym roku

  4
  2
 11. Zygfryd pisze:

  Na bojowce dziewczyny maja jedna osobe wiecej smoka trzyma w basenie mechanik.jak widac 50cm zrobilo duza roznice w druzynie meskiej ponoewaz zabronione jest trzymanie smoka w basenie.to ze protestowali ochotnicy z Czarnej Wsi mieli calkowita racje a ze startowali jako pierwsi dali do myslenia sadziemu glownemu bo nie popisal sie tez w biegu sztafetowym.co do organizacji calych zawodow wypowadac sie nie bede bo jest dosc sporo do zarzucenia.

  2
  0
 12. Strażak pisze:

  Musicie chlać za pieniadze straży to też będziecie mieć 1 miejsce. W straży wykazuje się dużo ludzi A pija ,,wybrańcy,, co było widać na jednym z filmików opublikowanym przez zwycięzców.

  4
  3
  • strażok pisze:

   Strażak a co ciebie nie zaprosili i żal dupkę ściska. Wygrali to świętowali, a choćby to było za pieniądze straży to im się należy za czas poświęcony na treningi, zawody. Nikt im nie zapłaci za czas który poświęcili treningom, zawodom czy innym sprawą które wykonują dla OSP. A wiem że poświęcają tego czasu bardzo dużo organizując super zabawy i imprezy (na kilku byłem) i wydaje mi się że inne straże powinny brać z nich przykład. A to że w sieci pojawił się jakiś filmik jak się bawią to o niczym nie świadczy czy piją za strażackie czy za swoje. Bo znając życie prędzej sami się zrzucili niż dostali kasę od straży.

   5
   3
 13. ... pisze:

  To co dzieje się w jednostkach macierzystych nie powinno nikogo interesowac. Czarna WIEŚ przynajmniej na imprezach masowych i zabezpieczeniach nie chodzi z browarami tak jak co niektórzy podczas zawodow czy festynow . Nikt nie jest na służbie więc w swojej jednostce może robić co dusza zapragnie nie ryzykujac życiem i bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Chyba każdy wie o czym mowa…To jest jakis chory spór o niespelnione ambicje jednostki ktorej zwycięstwo Czarnej Wsi nie pasuje . Widocznie komuś jest nawet żal że nie ma takiej ekipy z którą mógłby świętować zwycięstwo drużyny bo widze że nawet z tym jest problem i żal dupe ściska ze jednostka z Czarnej Wsi potrafiła cieszyć sie swoim zwycięstwem .!!!

  3
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *