zachmurzenie duże
14°
13°
czwartek
OSP w Kalei
Pieniądze z samochodu dla OSP Kalej “pójdą” na oświatę?
07 września 2020 r. | 11:48
1

Zła wiadomość dla druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalei. Przetarg na zakup średniego używanego samochodu gaśniczego dla tej jednostki został unieważniony. Powód? Brak chętnych na sprzedaż takiego samochodu.

To za bardzo nie smuci włodarzy gminy. Przetarg ma zostać ogłoszony ponownie. Gdy tym razem zostanie unieważniony, pieniądze te (ok. 300 000 zł) zostaną przeznaczone na dziurę w oświacie.

Poniżej informacja o unieważnieniu przetargu.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Pieniądze z samochodu dla OSP Kalej “pójdą” na oświatę?”

 1. kucharz pisze:

  Szanowni Państwo
  z nieukrywaną satysfakcją odkryłem na portalu Gminy dotyczącym przetargów .że przetarg na zakup samochodu strażackiego został unieważniony .
  Podpowiadam – dotacji na zakup samochodu strażackiego udzielają – struktury zarządu głównego straży,Narodowy Fundusz ochrony Środowiska , firmy ubezpieczeniowe z funduszy prewencyjnych , MSWIA – szczegóły na stronach internetowych dla portali samorządowych . Zatem z powodu autostrady Szarlejce i Kalei samochód taki po prostu się należy !!!!!!!!!!!!!! trzeba się ruszyć i pozałatwiać sprawę !!!!!!!!!!, Na szczęście znowu opatrzność uratowała nas przed wydaniem niepotrzebnie gminnych pieniędzy !!!!!!!!!!!!,
  zauważam ,żę w gminie mieszka wielu ludzi mądrych – może zacząć korzystać z ich wiedzy????????? to samo dotyczy redaktora GĄsiorowskiego . Na apel POMOŻECIE odpowiadamy POMOŻEMY bo do następnych wyborów gminę zniszczą .
  Zatem do roboty bo wladza gminy cieńka

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *