zachmurzenie duże
czwartek
Pijana mieszkanka gminy Wręczyca Wielka
15 marca 2021 r. | 12:35
9

Kłobucka drogówka zainteresowała się osobowym oplem, który zawrócił na widok policyjnego radiowozu. Gdy mundurowi pojechali za samochodem, kierująca skręciła w prawo w boczną ulicę, straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i zatrzymała się na betonowym słupku. 43-letnia kobieta w organizmie miała 1.5 promila alkoholu.

W środę po godzinie 19:00, mundurowi z kłobuckiej drogówki, w Kalei na ulicy Głównej, zauważyli osobowego opla, który jechał w ich stronę. Kierująca samochodem zjechała na pobocze, następnie zawróciła i odjechała bez włączonych świateł mijania. Mundurowi postanowili sprawdzić dziwne zachowanie kierującej. Gdy pojechali za nią radiowozem, kierująca skręciła w prawo w inną drogę, tam straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu, a jazdę zakończyła na betonowym słupku. Od kierującej była wyczuwalna woń alkoholu. Jak się okazało 43-letnia mieszkanka gminy Wręczyca Wielka była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało 1.5 promila. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Sprawą nietrzeźwej kierującej zajmą się teraz kryminalni z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej. Kobiecie grozi wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet kara więzienia. O jej dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. /KPP w Kłobucku/9 odpowiedzi na “Pijana mieszkanka gminy Wręczyca Wielka”

 1. Pisior pisze:

  A jednak baby tez wala gozale

  1
  0
 2. herod pisze:

  i to wiecej niz faceci,tylko dobrze sie kamufluja

  4
  0
 3. Bonifacy brzytwa pisze:

  To początki mojego śledzenia co się dzieje w rodzinnych stronach. Miejsca urodzenia , bo w tej chwili mieszkam w Australii . Tutaj też pijemy może nie aż tyle. Nie jest to chlubne, bo konsekwencje czasami są bardzo tragiczne ,
  Ilość wypadków do ilości mieszkańców jest zastraszające wysoka. Kobietki płeć piękna nie pijcie tyle, bo mężczyźni pomyślą trochę inaczej o tych ,głosach feminizmu a poza tym będziecie zdrowsze.
  Sam piłem towarzysko, chorując następnego dnia wyrzekając się nigdy więcej ,do następnego razu . Nie jest to chlubą Jak sobie wspomnę kara mnie unikała. Miałem trochę szczęścia.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *