bezchmurnie
12°
12°
czwartek
Pijany 22-latek taranował mercedesem inne samochody – został aresztowany
25 października 2018 r. | 11:16
3

Policjanci z kłobuckiej drogówki po krótkim pościgu zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, który na drodze wojewódzkiej pomiędzy Grodziskiem a Kłobuckiem, terenowym mercedesem taranował inne samochody. Co więcej, mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu a samochód, którym jechał, nie był jego własnością. Na wniosek kłobuckich śledczych i prokuratora, sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Mundurowi z kłobuckiej drogówki zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, który na drodze wojewódzkiej nr 492, pomiędzy Grodziskiem a Kłobuckiem, terenowym mercedesem taranował inne samochody.

Interwencja policjantów zaczęła się od zgłoszenia kradzieży mercedesa klasy G, który był zaparkowany pod sklepem w miejscowości Grodzisko (gmina Wręczyca Wielka). Z przekazanych informacji wynikało, że skradziony pojazd miał odjechać w kierunku Kłobucka. Wobec tych okoliczności, oficer dyżurny skierował w ten rejon dostępne patrole, zarówno od strony Wręczycy Wielkiej jak i Kłobucka.

Zaraz po odebraniu pierwszego zgłoszenia, dyżurny otrzymał kolejne dotyczące terenowego mercedesa, który na drodze wojewódzkiej nr 492 uderzył w osobowe audi, a następnie, na prostym odcinku drogi, staranował jadące w tym samym kierunku bmw, po czym nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Kłobucka.

Niebezpieczna jazda kierowcy mercedesa zakończyła się w Kłobucku, gdzie po wyjechaniu z zakrętu terenówka uderzyła w murowane ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Staszica. Po opuszczeniu pojazdu, kierowca zaczął uciekać w pola, jednak w tym samym momencie na miejsce przyjechali policjanci z kłobuckiej drogówki, którzy po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę. /KPP w Kłobucku/3 odpowiedzi na “Pijany 22-latek taranował mercedesem inne samochody – został aresztowany”

 1. Rafał pisze:

  Z tego co ja słyszałem to w polach złapali to jacyś kolesie którzy za nim pobiegł. A policja przyjechała jak już go mieli…

  7
  0
 2. herod pisze:

  policja czasem przypisuje sobie czyjes zaslugi.

  3
  0
 3. z borowego pisze:

  Policjanci to co najwyżej zająca mogli by złapać

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *