zachmurzenie duże
czwartek
Pijany wjechał do rowu w Truskolasach
27 listopada 2020 r. | 10:14
5

53-letni kierowca volvo, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz musi liczyć się z zarzutami karnymi, za które grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

W środę, kilka minut przed godziną 20.00, oficer dyżurny kłobuckiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Truskolasach na ulicy Częstochowskiej. Przybyli na miejsce policjanci z kłobuckiej drogówki ustalili wstępnie, że kierujący volvo, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do przydrożnego rowu uderzając w znak drogowy oraz mostek prowadzący do stacji paliw.

Niestety podczas przeprowadzonego badania stanu trzeźwości okazało się, że 53-letni kierowca volvo, mieszkaniec Olesna, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Teraz nieodpowiedzialny mężczyzna musi liczyć się z zarzutami karnymi, za które grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu. /KPP w Kłobucku/5 odpowiedzi na “Pijany wjechał do rowu w Truskolasach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *