zachmurzenie duże
poniedziałek
foto by PKS Częstochowa
PKS Częstochowa obsłuży pasażerów z gminy Wręczyca Wielka!
26 sierpnia 2019 r. | 09:25
10

PKS Częstochowa poinformował, że porozumiał się z włodarzami m.in. Panek czy Wręczycy Wielkiej i od 1 września 2019 roku zapewni dla mieszkańców tych gmin skomunikowanie z Częstochową i Kłobuckiem. Komunikacja ta ma być współfinansowana z Funduszu Autobusowego z Ministerstwa infrastruktury.

To doskonała informacja dla wszystkich mieszkańców, którzy nie powinni mieć już większych problemów z dotarciem do tych ośrodków.

Poniżej treść komunikatu w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “PKS Częstochowa obsłuży pasażerów z gminy Wręczyca Wielka!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Czyli rozumiem że od 01.09.2019 z Węglowic bez problemu dojadę PKS-em do pracy na godzinę 6.00 na hutę w Częstochowie oraz będę mógł z niej wrócić po skończeniu II zmiany o 22.00

  4
  3
  • Makro pisze:

   O tak to napewno pod sama hutę. Za 4 zł. Chyba ze Wreczyca zabezpieczy ze 3 mln. A ta PoZatym to gmina jest władną organizować komunikacje tylko na terenie gminy. W najlepszym przypadku powiedzie do Wreczycy.

   1
   4
  • Do zainteresowanych pisze:

   Zatem jeśli tak to nie widzę potrzeby bić niepotrzebnie piany jak i tak się nic nie zmieni.

   3
   0
 2. mateusz pisze:

  super Panie Wójcie super Panie przewodniczący brawo cała Rado Gminy jestęscie wielcy, gdyby nie nasza kochana Gmina co my byśmy zrobili. Ludzie a wy to tylko sie czepiacie a zobaczcie ile dobroci nas spotyka od naszej władzy mamy festyny dożynki za darmo i jeszcze te autobusy co nas teraz wszedzie zawiozą

  4
  2
 3. Jerrysen pisze:

  Ten kurs z Brzezin to wszystko w tym temacie

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *