zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
foto by PKS Częstochowa
PKS ucina połączenia do Kulejów i Bieżenia
07 września 2017 r. | 12:39
7

PKS Częstochowa S.A. ucina kolejne połączenia. W poniedziałek zawiesił nocny kurs do Bieżenia i popołudniowy do Kulejów. Łącznie zostało zawieszonych 158. kursów.

Szczegóły znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

PKS Częstochowa

 7 odpowiedzi na “PKS ucina połączenia do Kulejów i Bieżenia”

 1. Rafał / Borowe pisze:

  No wspaniale aby tak dalej zostały jeszcze z trzy połączenia w ciągu dnia z Borowego do Częstochowy tak właściwie też mogą je wyciąć. A nasz wójt co na to może otworzy gmina jakąś bezpłatna wypożyczalnię samochodów. Żądamy przywrócenia transportu zbiorowego MPK z Częstochową.

  0
  0
 2. jerry pisze:

  Pks to juz w sumie prywatny przewoznik nikt nie chce wozic powietrza kilka razy jechalem takim kursem nocnym jechalem ja kierowca i ponad 40 wolnych miejsc

  0
  0
 3. Rafał pisze:

  Zatem na pytanie w urzędzie czy w gminie Wręczyca Wielka działa transport zbiorowy do przewozu osób. Wójt powinien odpowiedzieć tak był ale w celu zwiększenia smrodu i smogu oraz podtruwania naszych mieszkańców, nasza gmina zrezygnowała z MPK i PKS prosimy o to samo.

  0
  0
 4. jerry pisze:

  Sa autobusy relacji czestochowa wreczyca autobusy te jezdza po osiedlu we wreczycy nie mozna kilku z tych autobusow puscic dalej do puszczewa .
  Niestety wojt jest z wreczycy wsiory niech chodza pieszo .
  Tylko wybor wojta z poza wreczycy vos moze zmienic

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *