bezchmurnie
12°
12°
czwartek
fot. OSP KSRG Truskolasy
Plaga podpaleń w Truskolasach
02 marca 2020 r. | 10:52
6

Tylko wczoraj w Truskolasach doszło do trzech podpaleń nieużytków. Druhowie z Truskolas wyjeżdżali do pożarów kolejno o 17:20, 18:20 i 21:54. Ktoś podpala nieużytki, tylko kto? Tą drogą sygnalizuję problem.

Tylko wczoraj w niedziele strażacy z OSP Truskolasy wyjeżdżali do 3 pożarów traw 3 razy. Kolejno 17:20 m. Truskolasy ul. Sportowa Pożar traw, 18:20 Truskolasy ul. Dębieczna - Pożar suchej trawy za hałdą. 21:54 Truskolasy droga na klepaczkę - pożar traw. Wszystkie 3 pożary dotyczyły traw na nieużytkach, nie sa to tereny rolnicze że gdzieś później powstaje pole uprawne. Jest to tylko i wyłącznie szkodliwa działalność podpalacza lub większej grupy osób. Internauci na jednej z grup społecznościowych (info express) kpią, że w całym powiecie spokój, a tylko w Truskolasach palą się trawy.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Plaga podpaleń w Truskolasach”

 1. Marek63 pisze:

  Policja z Wreczycy wiedząc doskonale personalia podpalaczy z okolic (kuleje) nie robi z tym nic…

  6
  1
  • Anonim pisze:

   Dla mnie to proste założyć kamery jak to zrobiła gmina Krzepice i jeszcze chyba jedna z naszego powiatu i sprawa sama się rozwiąże……. Bo temat podpaleń w truskolasach już nawet nie śmieszy a jest żenujący…..

   9
   0
  • Marcin pisze:

   To jakieś wsorze młodociane pewno podpalają. Gybym był strażakiem to za wszelką cenę chciałbym dorwać gnojow co podpalaja na gorącym uczynku. Czy służby czy obojętnie komuś na tym zależy by złapać kogoś ?

   1
   0
 2. ABC pisze:

  Muszą odrobic zaległości z jesieni jak mieli wycofany samochód i wszędzie się paliło a w Truskolasach cisza spokój. Teraz pożyczyli wóz z Wręczycy i statystyki trzeba robić jak to mówią ochotnicy z Truskolas

  4
  2
  • Xyz pisze:

   Ciekawe czy wiesz że samochód wycofali w listopadzie.. A z tego co wiem to na całym powiecie palą się trawy (lobodno itp) a niech się tylko w truskolasach pali to zaraz wielka nagonka. Panowie i Panie myślenie nie boli.

   1
   4
  • Anonim pisze:

   O praszczykach nikt nie wspomniał nawet słowem ?

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *