słabe opady śniegu
niedziela
Plan zamówień publicznych na 2017 rok
14 lutego 2017 r. | 15:33
4

Termomodernizacja Zespołu Szkół w Węglowicach to największa inwestycja budowlana przewidziana w zamówieniach publicznych na 2017 rok w Gminie Wręczyca Wielka. Z usług największy będzie przetarg na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Kwota przetargu szacunkowo osiągnie ponad 2,8 mln zł.

poniżej plan zamówień publicznych

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG we Wręczycy Wielkiej

 4 odpowiedzi na “Plan zamówień publicznych na 2017 rok”

 1. R.K. pisze:

  Jestem ciekaw co ma być zrobione w tej cenie termomodernizacji szkoły gdyż jeśli samo docieplenie np. styropianem + wymiana parapetów oraz orynnowania + tynk ozdobny to cena jest bynajmniej zabójcza. Ostatnio widziałem kosztorys termomodernizacji bloku styropian 15cm+parapety+całe orynnowanie oraz tynk ozdobny to cena była niecałe sto tysięcy. A tutaj wyszło ponad milion !!!

  0
  0
  • obywatelgminy pisze:

   w tym przetargu to jeszcze ustawki dla pewnych osób, nie sztuką się domyśleć kto zasiada w radzie, poczekajmy kto wygra ten przetarg na termomodernizację, bo ja już mam pewne podejrzenia, syn pewnej pani która zasiada w radzie, oczywiście będzie założona pewnie nowa spółka żeby nie było przypału , do tego ustawka dla kolejnych osób ze spółki w której bedzie zasiadać kolejna osoba pełniąca pewną funkcję w gminie,
   trzeba umieć się ustawić

   0
   0
 2. marek1 pisze:

  Pod hasłem termomodernizacji może kryć się również wymiana stolarki okiennej, czy też ogrzewania. A co do ustawienia przetargu, może CBA znowu odwiedzi budynek gminny, po ogłoszeniu wyników. Poczekajmy i zobaczymy kto zostanie wykonawcą tej inwestycji.

  0
  0
 3. tubylec pisze:

  A nie będzie może przetargu na zmianę paskudnej kolorystyki elewacji budynku GOKu.?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *