zachmurzenie duże
10°
10°
poniedziałek
Policja i sanepid kontrolują przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego
24 listopada 2021 r. | 12:50
0

W dalszym ciągu kłobuccy policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu, prowadzą działania mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Funkcjonariusze przede wszystkim sprawdzają przestrzeganie obostrzeń sanitarnych w miejscach skupiających duże ilości ludzi, czy środkach transportu publicznego. Pamiętajmy, że w naszym kraju trwa stan epidemii i nadal obowiązują nas obostrzenia w postaci zakrywania ust i nosa.

Od półtora roku trwa walka ze światową pandemią Covid-19. Obok medyków na polu walki z wirusem, stoją służby mundurowe. Policjanci każdego dnia sprawdzają, jak osoby stosują się do obostrzeń wprowadzonych w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pod szczególnym nadzorem funkcjonariuszy są galerie handlowe, sklepy, środki komunikacji publicznej oraz wszystkie te miejsca, w których gromadzą się mieszkańcy, np. targowiska. Nadal musimy pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, we wskazanych wyżej miejscach, niezmiennie należy zakrywać usta i nos maseczką.

W dalszym ciągu kłobuccy mundurowi wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kłobucku kontrolują przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego w placówkach handlowych i środkach transportu publicznego sprawdzając czy klienci i podróżni stosują się do obowiązujących przepisów. Noszenie maseczek, dystans społeczny, dezynfekcja - te proste, a zarazem istotne zachowania mogą uchronić nas i naszych bliskich przed zachorowaniem na COVID-19. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *