zachmurzenie duże
poniedziałek
Policja kontrolowała oznakowania drogowe w powiecie
09 marca 2023 r. | 13:08
0

W środę po zakończonym spotkaniu przedstawicieli z Powiatowego Zarządu Dróg, Wydziału Komunikacji i Transportu oraz kłobuckiej Policji, odbyła się lustracja dróg powiatu kłobuckiego. Intencją przeglądu było skontrolowanie istniejącego oznakowania drogowego. Działania były wstępem do współpracy w ramach powstającego projektu dotyczącego poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu kłobuckiego.

W minioną środę 8 marca, w budynku Starostwa Powiatowego w Kłobucku, odbyło się spotkanie, w którym udział wziął mł. asp. Kamil Matyjewicz w Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, a także przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Kłobucku oraz organu zarządzającego ruchem Wydziału Komunikacji i Transportu. Celem spotkania było omówienie wspólnych działań w ramach powstającego projektu, dotyczącego poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu kłobuckiego.

Następnie uczestnicy spotkania udali się na terenowy przegląd dróg powiatowych. Celem lustracji było skontrolowanie istniejącego oznakowania drogowego w celu poprawy bezpieczeństwa drogowego. Szczególną uwagę poświęcono przejazdom kolejowym, a także drogom w rejonach szkół znajdujących się na terenie powiatu kłobuckiego. Ponadto podczas objazdu dyskutowano nad możliwościami usprawnienia ruchu i ułatwieniem życia mieszkańców poprzez wprowadzanie zmian mających korzystny wpływ na komunikację w powiecie. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *