zachmurzenie umiarkowane
sobota
Policja na basenie w Węglowicach
22 lipca 2022 r. | 13:14
0

Policjantki zajmujące się profilaktyką odwiedziły młodzież spędzającą wakacje na obozie sportowym w Węglowicach. Mundurowe promowały bezpieczne zachowania podczas wakacji oraz rozdawały ulotki dotyczące bezpieczeństwa nad wodą. Wizyta mundurowych doskonale wpisała się w prowadzoną kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Policjantki z Zespołu do spraw profilaktyki społecznej kłobuckiej komendy odwiedzają i kontrolują miejsca na terenie całego powiatu, gdzie mieszkańcy odpoczywają nad wodą. Promują bezpieczne zachowania, rozdają ulotki, rozmawiają z dziećmi i ich opiekunami. Działania mundurowych wynikają przede wszystkim z potrzeby przypomnienia wszystkim dzieciom i ich opiekunom, że w okresie wakacyjnego wypoczynku, należy w szczególności myśleć o bezpieczeństwie. Na spotkaniach stróże prawa przekazują informacje o tym, jak i gdzie można bezpiecznie się kąpać i uprawiać sporty wodne. Wszystkie działania policjanci realizują zgodnie z założeniami kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”.

Nie zabrakło również wizyty w Węglowicach, gdzie starszy aspirant Agnieszka Furgalska i sierżant sztabowy Aleksandra Śledziona odwiedziły dzieci spędzające wakacje na obozie sportowym. Podczas wizyty, mundurowe promowały bezpieczne zachowania, a także rozdawały ulotki na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *