zachmurzenie duże
poniedziałek
Policja prosi o pomoc
28 kwietnia 2021 r. | 11:50
0

Publikujemy wizerunek sprawców, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego we Wręczycy Wielkiej przy ulicy Polnej. Do zdarzenia doszło 14 marca tego roku. Sprawcy zostali spłoszeni przez właścicielkę. Jeżeli ktokolwiek z Państwa rozpoznaje przestępców widocznych na zapisie monitoringu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji we Wręczycy Wielkiej, ulica Śląska 30, tel. 47 85 826 12 lub wreczyca@klobuck.ka.policja.gov.pl.

Śledczy z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej prowadzą dochodzenie w sprawie usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem, które miało miejsce 14 marca w miejscowości Wręczyca Wielka przy ulicy Polnej. Nieznani sprawcy wybili szybę w oknie budynku mieszkalnego i otworzyli je. Jednak nie dostali się do wnętrza i nic nie ukradli, ponieważ zostali spłoszeni przez właścicielkę, która w tym czasie wróciła do miejsca zamieszkania.

Właściciel posiadał monitoring, który zarejestrował dwóch sprawców usiłujących dostać się do budynku w godzinach 18:20 – 18:50. Publikujemy ich wizerunek.

Nadal nie ustalono tożsamości sprawców, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby mogące rozpoznać ich sylwetki na zdjęciach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji we Wręczycy Wielkiej, ulica Śląska 30, tel. 47 85 826 12 lub wreczyca@klobuck.ka.policja.gov.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *