zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
środa
Policyjne motocykle na drogach powiatu kłobuckiego
13 września 2018 r. | 10:36
1

We wtorek, w ramach współpracy z Komendą Miejską Policji w Częstochowie, na drogi powiatu kłobuckiego wyruszyło dwóch policjantów na oznakowanych motocyklach. Mundurowi patrolowali najbardziej ruchliwe trasy czuwając nad bezpieczeństwem innych uczestników ruchu drogowego. Obecność policyjnych motocyklistów na drodze zdecydowanie zmobilizowała innych kierowców, którzy poruszali się zgodnie z przepisami.

We wtorek, w ramach współpracy z Komendą Miejską Policji w Częstochowie, na drogi powiatu kłobuckiego wyruszyło dwóch policjantów na motocyklach. Mundurowi z częstochowskiej drogówki patrolowali najbardziej ruchliwe drogi łączące powiat kłobucki z powiatem częstochowskim i samą Częstochową.

Kilkugodzinne działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności poprzez dyscyplinowanie tych, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości. Należy jednak stwierdzić, że obecność policyjnych motocyklistów na drodze zdecydowanie zmobilizowała innych kierowców, którzy poruszali się zgodnie z przepisami. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Policyjne motocykle na drogach powiatu kłobuckiego”

  1. jerry pisze:

    Huuu strach .
    A tak serio na stale powinny tu byc motocykle . Jest duzo drog krajowych , wojewodzkich tam zawsze jednak budza szacunek i noga z gazu idzie

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *