bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
KPP w Kłobucku
Pomagają samotnym
16 lutego 2017 r. | 10:41
1

Dzielnicowi z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej w dalszym ciągu pomagają potrzebującym osobom mieszkającym w ich rejonie. W swoich działaniach mundurowi są wspierani przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Owocem współpracy dzielnicowego asp.szt. Dariusza Dziembka z pracownikiem socjalnym był zakup pieca dla mieszkającego samotnie 77-latka.

Pomimo tego, że w ciągu dnia temperatury powietrza są coraz wyższe, to w nocy w dalszym ciągu występują silne mrozy. Mając na uwadze takie warunki atmosferyczne dzielnicowi z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej w dalszym ciągu pomagają potrzebującym osobom mieszkającym w ich rejonie. W swoich działaniach mundurowi są wspierani przez pracowników GOPS-u działającego przy Urzędzie Gminy we Wręczycy Wielkiej. W 2017 roku efektem tej współpracy był zakup pieca dla mieszkającego samotnie 77-latka. W sprawę zaangażowali się dzielnicowy asp.szt. Dariusz Dziembek oraz pracownik socjalny. Na początku roku dzielnicowy uzyskał informację, że 77-latek ma problemy z ogrzewaniem swojego mieszkania. Policjant na miejscu rozpoznał sytuację i od razu zawnioskował do GOPS-u o pomoc dla samotnego mieszkańca. Dzięki szybkiej reakcji pracowników socjalnych już następnego dnia zakupiono piec. Dzielnicowy nadal regularnie odwiedza mężczyznę i sprawdza czy nie potrzebuje pomocy. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Pomagają samotnym”

  1. Rafał Kocik pisze:

    Szkoda się rozpisywać brawo dla dzielnicowego (czapki z głów) oraz dla GOPS-u jeden tylko dzień na rozwiązanie problemu wręcz szok.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *