zachmurzenie duże
10°
10°
poniedziałek
Potrącenie pieszego w Kalei
28 października 2017 r. | 19:27
0

Kłobuccy śledczy wyjaśniają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę, kilka minut po godz. 17.00 na ul. Głównej w Kalei. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 29-letni kierujący alfa romeo potrącił 55-letniego pieszego, który z pobocza drogi wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, kilka minut po godzinie 17.00 na ulicy Głównej w Kalei. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Wręczycy Wielkiej, 29-letni kierujący alfa romeo potrącił 55-latka, który z pobocza drogi wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala. Kierujący samochodem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Stan trzeźwości potrąconego będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi. Podczas obsługi zdarzenia, w obecności prokuratora, oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Ponadto zdarzenie będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają teraz śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *