zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
Powstał Klub Radnych Wręczyca
31 lipca 2019 r. | 08:36
7

Wiedzieliście o tym, że w Radzie Gminy Wręczyca Wielka jest klub radnych? Właśnie pojawiła się informacja w tym zakresie w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Wręczyca Wielka. Klub nazywa się "Klub Radnych Wręczyca" i reprezentują go: Anita Toborek, Urszula Zomerfeld, Robert Broś, Artur Klorek i Piotr Wydmuch. Przewodniczącą klubu została Anita Toborek.

Nie jest to klub opozycyjny. Klub jest zbieraniną wybitnych jednostek samorządowych gminy, którzy doradzają włodarzowi, jak ma zarządzać gminą.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Powstał Klub Radnych Wręczyca”

 1. Bodzio pisze:

  Klub bez żadnego sukcesu. Ograni jak dzieci

  7
  1
  • wybiorczyk pisze:

   mutant to wytrawny gracz hehehe

   4
   0
  • Obserwator pisze:

   A po co? Czemu ma służyć ten twór? Rada Gminy to chyba Rada Gminy a Klub????? Doprawdy szlachta potrafi się bawić kosztem wyborców.

   6
   1
  • Mieszkaniec pisze:

   Zapytam nieśmiało czy osoby z klubu mają dodatkowe wynagrodzenie z tytułu przynależności do Klub Radnych Wręczyca. A jeśli tak to ktoś powinien za to beknąć nie można brać dwa razy wynagrodzenia za ta sama prace.

   11
   1
  • Obserwator pisze:

   Do mieszkańca – Nawet nie dopuszczam takiej myśli !

   7
   0
 2. Demokrata pisze:

  Wasza wiedza na temat demokracji i samorządu jest powalająca.
  Radny nie pobiera wynagrodzenia tylko dietę za utracone wynagrodzenie to po pierwsze. Po drugie z tego co jest napisane na stronie gminy klub i istnieje już co najmniej pół roku, więc zapłon Pana redaktora jest ekspresowy, ale jak niema o czym pisać to trzeba wywoływać gównoburze.
  Po trzecie praca klubu nie jest obciążone zadnymi kosztami dla gminy. Wystarczy poczytać https://prawodlasamorzadu.pl/2018-03-08-kluby-radnych-w-nowej-kadencji-gmin to naprawdę nie boli

  5
  8
 3. do Tomusia pisze:

  Tomek nie denerwuj się, napisz lepiej o umowach zlecenia które są w gminie !

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *