zachmurzenie duże
14°
13°
czwartek
fot. ŚlUW
Premier Mateusz Morawiecki oficjalnie otworzy nowe boisko w Truskolasach
15 września 2021 r. | 17:58
26

W sobotę o godz. 12:00 przy Szkole Podstawowej im. St. Ligonia w Truskolasach odbędzie się oficjalne otwarcie nowego boiska piłkarskiego z udziałem Premier Mateusza Morawieckiego oraz byłego kapitana reprezentacji Polski, Jakuba Błaszczykowskiego. Otwarcie boiska ma obyć się z udziałem mediów oraz mieszkańców, bez parlamentarzystów i władz gminnych.

Tego samego dnia o godz. 14:00  Jerzy Brzęczek odbierze Honorowe Obywatelstwo Gminy Wręczyca Wielka z rąk władz gminy. Dwie godziny później odbędzie się festyn szkolny i mecz inauguracyjny na nowym boisku.

Budowa nowego boiska w Truskolasach pochłonęła łącznie ponad 2,23 mln zł.

Przypominam tylko, że w bieżącym sezonie drużyna Olimpii Truskolasy wycofała swoją drużynę z seniorskich rozgrywek ligowych.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Premier Mateusz Morawiecki oficjalnie otworzy nowe boisko w Truskolasach”

 1. Straszne pisze:

  Wszyscy olewają wójta 🙁

  14
  2
 2. Listonosx pisze:

  Wójta nam nie zmieni więc bądźcie z nami w przyszłych wybprach

  15
  0
 3. Waldek szef pisze:

  O znowu impreza, po dj będzie biesiada w Nowinach? bo nic nie napisano…

  5
  0
 4. Olo pisze:

  Mam nadzieję że Mateuszek zostanie chociaż wygwizdany.
  A Panu retoktorowi przypominam że w kwestii Olimpii myli boiska…

  6
  7
 5. Krzysiek pisze:

  Olo namawiasz na gwizdy na człowieka który przerasta cię o wieki świetlne, pogwizdać to możesz u siebie w domu, popatrz na siebie i na wójta co wy sobą reprezentujecie?

  28
  8
 6. kibic pisze:

  siatkowka jest w tv.olac wojta i kumpli jego

  9
  1
 7. Pisior pisze:

  Popieram wypowiedz Krzyska. Olo jestes cienki a Mateuszowi nawet do piet nie dorastasz

  11
  7
 8. Jarek pisze:

  Socjaluchy są w całej Europie, nie obrażaj ludzi bo nie wiadomo czy ty nie będziesz potrzebował kiedyś pomocy państwa wtedy ci się mózg naprostuje. Najwięcej narzekają pseudobiznesmeni którzy rżną ten kraj na podatkach patałachy, gdzie jest skarbowy ?

  5
  2
 9. Popieram PiS pisze:

  Jeździ taki BMW nowym od “Frank Carsa” a podatek zerowy płaci bo biznes niby nie przynosi zysku, a później pisze gnój co ten PiS robi…bo z jego podatków…

  6
  1
 10. Pisior pisze:

  I tu wlasnie jest cala prawda

  4
  1
 11. Pedros pisze:

  Może przerastać i o epoki świetlne. Co z tego. Złodziej to złodziej oszust to oszust. Tego w sejmie pel o siedzi. Mateuszek wśród nich.

  1
  3
 12. Bambina pisze:

  Mogą być socjaluchu i na całym świecie. Co paczki żywnościowe cie zabolaly czy co?
  Pseudobiznesmenom to właśnie Mateuszek i ekipa dobrze robią. Ale taki prostak jak ty tego nie widzi, byle do końca miesiąca byle do 10tego….

  1
  2
 13. Pisior pisze:

  Spadaj buraku na drzewo i naucz sie hamie kultury

  2
  1
  • Do pisior pisze:

   Za chwilę przelew z gopsu więc podnosisz głowę … Później czekasz do 10 i znowu kozak

   1
   2
 14. Wania pisze:

  A ty pisior zacznij do nauki ortografii

  1
  3
 15. Jarek pisze:

  Czy myślisz że każdy popierający PiS korzysta z pomocy społecznej? Jak można tak myśleć o ludziach? Naprawdę nie szanujesz odmiennych poglądów i traktujesz ludzi per noga, bo co firemke prowadzisz na stracie?

  3
  2
 16. Ajajaj pisze:

  Czy myślisz ze każdy prowadzący biznes to patalach na stracie? Cwaniak co jeździ bmw i nie płaci podatków? Jak można tak myśleć o ludziach? Naprawdę nie szanujesz odmiennych poglądów i traktujesz ludzi per noga tylko innych HIPOKRYTO.

  Swoją drogą cieszysz się że podnosza mi podatki a jednocześnie mówisz że jadę na stracie i podatków nie płacę. Żenujące. To jak w końcu jest? Frustracie na stracie.

  Nie. Nie każdy glasujacy na PiS pobiera socjal. Do tego dochodzą także ludzie o wąskich horyzontach, frustraci, rozgoryczeni swoją porazka, nienawistnicy patrzący po cudzych kieszeniach. Do której z tych grup ty należysz?

  12
  2
  • Kater pisze:

   Zapomniałes wymienić typów siedzących cały czas przed. TVP, idoli Mateuszka co nawet nie wie ile kosztuje bochenek chleba… Gość ma miliony na koncie i najchętniej sprzedałby tych biedaków za parę złotych ale oni nasluchaja się jak to Mateuszkowi zależy na biedakach a ci w ogień by za nim poszli. Czują się docenieni przez ważnego milionera Mateusza który to ma ich tak naprawdę głęboko w poważaniu.

   1
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *