zachmurzenie duże
czwartek
Problemy z przetargiem na budowę boiska w Truskolasach
03 czerwca 2020 r. | 11:58
6

Wójt Tomasz Osiński bardzo się przeliczył w szacowaniu wartości inwestycji pn. "Przebudowa i rozbudowa boiska w Truskolasach". Osiński chciał za 2 350 000 zł przebudować boisko w Truskolasach. Najniższa oferta złożona w przetargu była o blisko 150 tys. zł wyższa. Osiński przetarg unieważnił i rozpisał raz jeszcze.

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Problemy z przetargiem na budowę boiska w Truskolasach”

 1. B pisze:

  Dzieciaki przy szkole potrzebują dobrego, wielofunkcyjnego boiska. Z bieżnią itd. Tak by mogły w godnych warunkach ćwiczyć na wfie. Mam nadzieję, że ten projekt to zagwarantuje.

  3
  3
  • Obserwator pisze:

   Muszę Cię rozczarować. Boisko w Truskolasach to będzie kolejne w naszej gminie boisko do piłki nożnej! Nie będzie to żadne boisko wielofunkcyjne. Zapomnij o miejscu do innych gier zespołowych czy bieżni. No ale będziemy mieli bardzo nowoczesne boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią, więc dzieci ze szkoły w Truskolasach będą rżnąć w gałę nawet zimą ?

   2
   0
  • B pisze:

   To faktycznie rozczarowanie. Przykre to, że dzieci w Truskolasach nic nie mają. Ani gdzie godnie ćwiczyć czy choćby się bawić, ani placu zabaw. Zero. Plac przy szkole rodem z prlu pomijam.

   2
   0
 2. Józek pisze:

  a Bud – Met czemu nie startował? wie ktoś?

  4
  0
 3. Z borowego pisze:

  Dąbrow – ski by to opanował za niższą cenę ?

  4
  0
 4. Marianna pisze:

  Waldek jest niezastąpiony, zawsze jest gdzie trzeba i fajką poratuje w swoim gabinecie, szkoda że nie został zastępcą Niny, dobry z niego człowiek

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *