zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Przejazd kolejowy w Bieżeniu będzie zamknięty
15 grudnia 2021 r. | 13:31
8

Urząd Gminy Wręczyca Wielka poinformował, że w piątek 17 grudnia w godz. 12:00 - 16:00, wykonawca prac linii kolejowej zamknie przejazd kolejowy w Bieżeniu przy ul. Ogrodowej.

Z uwagi na to, iż bardzo wykonawca bardzo często zmienia swoje plany, trzeba się przygotować na zamknięcie przejazdu w tym lub w innym dniu.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Przejazd kolejowy w Bieżeniu będzie zamknięty”

 1. x pisze:

  Takiego ku…..a dziadostwa to jeszcze tu nie bylo. Wykonawca tej dziadowskiej roboty to jest totalny dziad . Dobrze ze chociaz zabrali po sobie ten wolno stojacy kibel ktory stal kolo mostu w Puszczewie. Tylko telewizja

  4
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Kiedy będzie w końcu jakaś konkretna informacja co dalej z przejazdem w Borowem. Nic tam się nie dzieje przejazd zamknięty raczej na stałe nie wiadomo czy będzie w ogóle otwarty niby ma być budowany wiadukt lecz kiedy ? Właściwie pytanie do kiedy wykonawca jest zobligowany do jego wykonania konkretny termin. Nikt nic nie wie jak się dzwoni do Gminy w tej sprawie to odpowiedz jest jedna proszę w tej sprawie kontaktować się z wykonawcą to jakaś kpina mieszkaniec gminy ma się dowiadywać sam u wykonawcy a podatki płacę w gminie czy u wykonawcy. Jeśli mogę prosić Redaktora aby spróbował się czegoś konkretnego dowiedzieć w tej sprawie gdyż pracownicy gminy to tam siedzą raczej tylko aby zużywać powietrze.

  4
  1
  • Obiektywna pisze:

   Termin zakończenia wszystkich prac to 17.05.2023.

   0
   1
  • Olo pisze:

   Już to widzę jak w niecałe 1,5 roku wybudują wiadukt hehehe gdyż zakończenie budowy wiaduktu to rozumiem będzie zakończenie prac. Czy to nie miał być przypadkiem rok 2025 ?

   1
   0
 3. x pisze:

  Wszystko wladowac do jednego wora. Jaka dziadowska firma to widac po wykonaniu ich prac. Ludzie chyba maja prawo wiedziec jak dlugo to dziadostwo bedzie trwalo

  1
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   W gminie otrzymałem odpowiedz aby pytać wykonawcy kiedy skończą o co tu w ogóle chodzi z tymi pracownikami w gminie ???

   1
   0
 4. Olo pisze:

  Już to widzę jak w niecałe 1,5 roku wybudują wiadukt hehehe gdyż zakończenie budowy wiaduktu to rozumiem będzie zakończenie prac. Czy to nie miał być przypadkiem rok 2025 ?

  2
  0
 5. Kierowca pisze:

  Najgorszy wykonawca jakiego można było chyba wybrać. Tam się nic nie dzieje poza tym, że przejazd jest zamknięty i ludzie mają utudniony dojazd do pracy przez jakiegoś “paproka”. Przejazd nawet jak był przejezdny, to był w opłakanym stanie. No ręce opadają, brak słów. Zero informacji, zero postępów, dziadowizna na każdym etapie.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *