zachmurzenie duże
14°
13°
czwartek
UM w Blachowni
Przejazdy kolejowe przy Cisiańskiej, Ogrodowej i Zielonej mają zostać czasowo zamknięte
20 listopada 2021 r. | 08:26
9

W najbliższy poniedziałek i wtorek, 22 i 23 listopada przejazd kolejowy przy ulicy Cisiańskiej w kierunku Cisia ma być zamknięty. Podobnie przejazdy kolejowe w Bieżeniu przy ulicy Ogrodowej (23 i 24 listopada) i Zielonej (24 i 25 listopada).

Wszystko przez trwający remont torowiska.

W dniach zamknięcia przygotujcie się na objazdy.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Przejazdy kolejowe przy Cisiańskiej, Ogrodowej i Zielonej mają zostać czasowo zamknięte”

 1. Wiola pisze:

  Kiedy w końcu koniec tego cyrku? Rozwalić wszystko jak leci i nic nie robić. Data zakończenia robót zmienia się z dnia na dzień. Kiedy w końcu będzie zrobiony przejazd na borowym bo w ciągu ostatniego pół roku co najmniej 5 aut straciło tam miski olejowe

  9
  1
 2. Misza215 pisze:

  Przejazd na Borowym będzie zamknięty od 30 listopada będzie zamknięty na stałe…

  1
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  To co jest zrobione na przejeździe na Borowem to jakiś cyrk zwykłą osobówką to właściwie nie można przejechać odarłem na tym przejeździe już w trzech samochodach spód pojazdów na szczęście nie uszkodziłem miski olejowej lecz w jednym uszkodziłem wydech. Koto odpowie za szkody ? nawet przejazd na pierwszym biegu nie gwarantuje iż się czegoś nie uszkodzi ale tak może dojść do powieszenia samochodu na torach. Kiedyś dojdzie tam do tragedii. Ostatnio ktoś uszkodził miskę olejową i pojechał w kierunku Czarnej Wsi na drugim łuku od przejazdu widoczne było uszkodzenie dwóch przęseł z pobliskiej posesji.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *