bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Radna bez żadnych oszczędności
14 września 2018 r. | 10:49
22

53-letnia Anita Toborek to radna gminy Wręczyca Wielka i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Częstochowie. Toborek to jedna z radnych, która wystawia swojego kandydata na Wójta Gminy Wręczyca Wielka. Mimo doskonałych zarobków, nie posiada żadnych oszczędności. Jest za to współwłaścicielem domu 192,2m2 o wartości 550 000 zł. Posiada również działkę o powierzchni 0,845ha i wartości 100 000 zł.

W ubiegłym roku z tytułu umowy o pracę zarobiła 90 368,76 zł. Jako radna otrzymała 10 800 zł diety, a z tytułu innych umów 137 zł.

Jej oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Radna bez żadnych oszczędności”

 1. Wyborca pisze:

  po co pcha brosia na wojta?

  10
  5
 2. Tomasz pisze:

  Broś jest mało samodzielny taka jest niestety opinia wielu osób. Toborek ma pewnie jakiś plan może nawet nieznany Brosiowi gdy wygra on wybory.
  Za kulisami jest jeszcze skazany Zomerfeld który z nimi współpracował i współpracuje. Podobno zamiast niego ma startować jego żona. Niezły plan.
  Na marginesie nasza radna jest zadłużona “prawie” jak nasza gmina. Czy to dobre? Sami oceńcie.

  18
  8
 3. mnich pisze:

  no i sie zaczelo wyciaganie brudow przed wyborami 😉

  5
  0
 4. Jola pisze:

  Samo się nie zaczęło. To rozpoczął pan Gąsiorski, blisko związany z komitetem kandydatki Pietrulewicz. Widocznie taki mają pomysł na kampanię. Szkoda mi tylko pani Magdy, bo choć moim zdaniem nie jest dobrym kandydatem na wójta, to doceniam co do tej pory zrobiła dla mieszkańców gminy. Nie powinna się zniżać do poziomu Gąsiorskiego, bo razem z nim utopii się w błocie.

  9
  5
 5. anonim pisze:

  Toborkowa i skazany zomerfeld chcą rządzić naszą gminą. Nie dość że jest słabym nauczycielem to jeszcze o na swe łapska do gminy. I tak jesteśmy nierozwijajacym się miasteczkiem po co nam ktoś kto doprowadzi nas do zupełnego dna?

  11
  7
 6. Tomasz pisze:

  A kto tu wyciąga brudy? Napisałem swoje zdanie. Chyba w takim celu jest ten portal. To może zapytać się trzeba Pana Gąsiorskiego kogo on wspiera bo ja nie zauważyłem aby to robił w stosunku do Pani Pietrulewicz. Każdy dziennikarz pisze subkiektywnie bo na tym to polega …Pozdrawiam.

  4
  11
 7. Andrzej pisze:

  W tej gminie to norma że po zarzutach nikt się nie wycofuje z życia politycznego. Jest Henryk K. to i jest Marcin Z. Na zachodzie to by łukiem na kilka pokoleń wylecieli z samorządu ale nie w tej gminie. Na dodatek jest też Pan M który również udaje że nic się nie stało i warto kontynuować zmiany na lepsze pod przewodnictwem jego syna. Dla mnie to kuriozalne, że mieszkańcy (nawet ci w miarę myślący) zastanawiają się na kogo głosować i szerzą jakieś plotki o rzekomej konfliktowości Pani Pietrulewicz. Nie dziwię się tylko zatrudnionym na funkcyjnych stanowiskach w gminie bo stracą to to niezależnie kto będzie wójtem, nawet jakby to miał być np. kominiarz …

  3
  3
 8. Nina pisze:

  Robert ratuj mnie z Anitą !!!

  3
  2
 9. Olo pisze:

  Żadna to zmiana. To już wolę kominiarza.

  14
  2
 10. Z Hutki pisze:

  Możesz nawet zagłosować na kucharkę, jest w końcu demokracja. Głosowanie na danego kandydata odzwierciedla stan umysłu wyborcy. Twój stan umysłu już znamy. Rozumiem że zawsze głosowałeś za elektrykiem w wyborach prezydenckich 🙂 Pozdrawiam

  1
  14
  • Olo pisze:

   Na esbeka nie miałem okazji głosować, za młody byłem:)
   Słomę z butów wyciągnij i zapraszam do dyskusji

   12
   4
 11. z Hutki pisze:

  Dla twojej satysfakcji jak będę w przyszłym roku na polu to wyciągnę. Załatwione 🙂 Chciałbym poznać czym się kierujesz podczas głosowania… w celu zrozumienia o ile jest to możliwe twojego wyboru. Pozdrawiam 🙂

  3
  9
  • Olo pisze:

   Z pewnością nie kieruję się pięknymi zdjęciami na fb jakie wrzuca wasza grupa. Piękny uśmiech i parę frazesow jacy to jesteście aktywni i bezinteresowni to dla mnie za mało.

   13
   2
 12. Z Hutki pisze:

  dobrze wiemy już teraz czym się nie kierujesz. Proszę napisz czym się kierujesz. No chyba że się wstydzisz … to też napisz. Wypowiedz się jaki według ciebie jest idealny kandydat i dlaczego

  2
  7
  • Olo pisze:

   Idealny czyli taki który nie jest w zaden sposób związany z obecnie ( moim zdaniem zle) rzadzacymi, NIEZALEŻNY. Żadne wspólne komitety, komitywy powiązane z konkretną osobą, które przy odrobinie szczęścia wprowadzają do rady kilka osób. Klikę już mamy i jest słabo. Chcę niezależnego indywidualisty, ze świeżym spojrzeniem na rządzenie. Osoby w miarę młodej, przebojowej, pełnej pomysłów. Wy to zapewniacie? Wątpię

   8
   0
  • Olo pisze:

   Pana Brosia nie znam. Wygląda na sympatycznego człowieka, ale widząc z jakimi ludźmi się związał mojego głosu nie dostanie.

   12
   1
 13. Trzeźwy pisze:

  To samo myślę o tym z Puszczewa. Dla mnie to pozer

  2
  4
 14. Zenek pisze:

  No to nie nasz na kogo głosować bo każdy kandydat ma swoje zaplecze. Proponuje zapoznac sie z ordynacja wyborcza. Pozdrawiam

  1
  5
  • Olo pisze:

   No co ty naprawdę każdy kandydat ma zaplecze? Niesamowite, otworzyłeś mi oczy. Cały ten czas żyłem w błogiej nieswiadomosci.
   Nie wiedziałem tylko że kliki i podejrzane powiązania o których piszę to to samo co zaplecze polityczne. I ty masz qrwa glos wyborczy, ten swiat musi spłonąć.

   5
   1
 15. Poinformowany pisze:

  Z pewnych źródeł wiem że PSL (Hyniek ze Złochowic i reszta tych pseudo rolników) ma poprzeć Daniela Mańczyka aby został zachowany stary układ sił w gminie. Gdyby doszło do drugiej tury i nie znalazłby się Mańczyk tylko Osiński i Pietrulewicz mają poprzeć Osińskiego z tej samem przyczyny. Może się nasi kandydaci wypowiedzą jak to właściwie jest?

  7
  1
 16. herod pisze:

  mam pytanie. kiedy szanowni kandydaci ,zorganizuja jakies spotkania przedwydorcze,ale tak zeby wszyscy wiedzieli,nie np,przez media spolecznosciowe.. moze jakies programy poznamy

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *