zachmurzenie duże
10°
10°
poniedziałek
Radny architekt
02 sierpnia 2019 r. | 10:09
8

30-letni Jakub Winecki to architekt i radny gminy Wręczyca Wielka. Posiada 35 812,78 zł oszczędności. Nie ma domu, mieszkania, ani działki. Prowadzi własną działalność gospodarczą, na której w ubiegłym roku zarobił 25 498,96 zł.

Do tego, jako radny 1430 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Radny architekt”

 1. mieszkaniec pisze:

  Hahaha, człowiek zarabiający 2000 miesięcznie, chyba powinien dostać zapomogę z GOPSu

  12
  0
 2. Głos z Grodziska pisze:

  Nasz radny jest bardzo oszczędny z tego widać. Ciekawe kiedy zrobi spotkanie z wyborcami i czy w zastępstwie przyjdzie tatuś czy sam radny osobiście ? Mam do niego kilka pytań …

  11
  0
 3. Jan pisze:

  Szanowny Panie Jakubie. Może czas najwyższy zrobić coś dla Panskich wuborców, mieszkańców Pana wioski. Nie wybraliśmy Pana aby mogl Pan podreperwoać swoj budżet. Poki co to koepsko wyglada Pana pomoc. Chcielibysmy się w koncu z Panem spotkać, rozliczyć Pana z yego co juz Pan zrobił i co jeszcze moze przydalo by się zrobić. Bez urazy, ale mam wrazenie że chowa się Pan raz za Panem Wojtem, a innym razem za Tatusiem. Moze pora dorosnąć, nie myśleć tylko o swojej karierze biznesowej ale pomyśleć o swojej wiosce. Wody brakuje, kanalizacji pół wsi nie ma, nie wspomnę o drogach czy oswietleniu. Pieniądze są bo dzialki Pana Probanta jakoś mają oswietlrnie,drogi asfaltowe i media. To samo tyczy się wybranych uliczek, choćby oswietlanych i utwardzanych obok Pana w Grodzisku. Proszę wszystkich wspierac a nie tylko tych ktorych wybierze rada… w innym.przypadku obawiam się że szybko Pana kariera w polityce dobiegnie końca.

  19
  1
 4. Mietek pisze:

  Gąsiorowski tobie wiecznie źle, ciekaw jestem kto Cię redakotorem zrobił , weź się za robotę, i wracaj na Cisie tam gdzie twoje miejsce.

  7
  25
 5. z Pierzchna pisze:

  a gdzie jest ten zrównoważony rozwój gminy który tak pan kreował razem z panem wójtem na spotkaniu w Pierzchnie w kontekście inwestycji gminnych na terenie Pierzchna i Grodziska?

  13
  1
 6. Wiesiek pisze:

  Winecki panocku bierz się do roboty

  10
  0
 7. Marek pisze:

  ale dietę pobiera pan Wiesław czy pan Jakubek?

  3
  0
 8. Sąsiad pisze:

  a ja proponuje honorowo zrzec się mandatu

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *