zachmurzenie duże
poniedziałek
Radny milioner
05 października 2018 r. | 10:58
11

53-letni Marek Prubant to przewodniczący rady gminy Wręczyca Wielka. Jest prezesem zarządu jednej ze spółdzielni w Kłobucku. Posiada spore oszczędności wraz z małżonka. 53 258,48 zł w walucie polskiej i 74 179,24 w walucie amerykańskiej. Jest współwłaścicielem domu o powierzchni 100m2 i wartości 170 000 zł. Do tego posiada gospodarstwo roślinne o wartości 65 000 zł, dwa domy w stanie surowym zamkniętym z działkami o wartości 580 000 zł oraz 19. działek o łącznej wartości 885 tys. zł.

Jako prezes spółdzielni w ubiegłym roku zarobił 122 480,44 zł. A jako przewodniczący rady 18 000 zł. Do tego sprzedał trzy działki za 145 tys. zł, otrzymał 16 864 zł odszkodowania za drogę i 2790,75 zł tytułem zwrotu kosztów za posiedzenia LGD. Razem zarobił 305 135,19 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Radny milioner”

 1. wręczycczanin pisze:

  głupotami się zajmujecie…

  11
  11
 2. Rychu pisze:

  Brawo dla radnego za to ze nie ukrywa swoich przychodów

  7
  7
 3. ® pisze:

  Jeśli to są wszystkie dochody tego Pana to ja jestem Św.Mikołaj, przecież nikt nie będzie ujawniał nielegalnych dochodów nawet Prubant.

  9
  4
 4. Italiano pisze:

  Jeśli te działki kosztują po 45 lub 55 tys to chętnie kupie nawet po 60 tys .,,pierdlona ściema .

  10
  3
 5. Waldek pisze:

  mentor Tomasza Osińskiego

  8
  1
  • luc pisze:

   No faktycznie mentor. Na spotkaniach w kampanii widac bardzo ze ma wplyw na Osinskiego duzy. Ktos juz na forum gdzies pisal ze wybor Tomasza oznacza w praktyce rządy Prubanta. A on nikogo nie slucha wiec powodzenia….

   11
   3
 6. Waldek pisze:

  hahahahaha nikogo nie słucha, uśmiałem się jak nigdy. Na tym to polega że Prubant zawsze steruje z tylnego siedzenia. Każdy kto ma odrobinę wiedzy to doskonale o tym wie. To nie Osiński zbudował listy tylko M. Prubant aby mieć kolejny raz poparcie w wyborach na przewodniczącego. Sam nie wystartuje na wójta bo za dobrze ma w spółdzielni i gdyby raz wypadł ze spółdzielni to już mógłby tam nie wrócić na takie stanowisko. Więc co. Potrzebny był kandydat i taki się znalazł.

  13
  1
 7. do luc pisze:

  jak to jest z Osińskim? Głosował za kolejnymi pożyczkami czy nie, a jak było z obligacjami? Głosował czy nie głosował? Kto doprowadził do jednego z największych zadłużeń w powiecie? nasi radni czy wójt, a kto jest przewodniczącym komisji budżetowej? Podpowiem. Osiński ! Jak umiał się postawić to czemu tego nie robił luc ?

  7
  1
  • luc pisze:

   Wywolany odpowiem. Moze moj post tamten troche zakrecony (zmeczenie moze), ale nie mialo z niego wynikac ze ja popieram ten komitet i Osinskiego. Staram sie zawsze oceniac trzezwo i mowie ze nie popieram. Za brak umiejetnosci dialogu i agresje Prubanta itd i za to ze na spotkaniach bagatelizuje kwestie zadluzenia, co nie dziwi w tym kontekście ze sie przyczynil do tego. Obaj panowie. Nie mają glosu ode mnie.

   7
   1
 8. Ciekawski pisze:

  A jak wyglądało oświadczenie majątkowe po pierwszym roku sprawowania funkcji Przewodniczącego Rady Gminy Wręczyca Wielka

  7
  0
  • ® pisze:

   Oświadczenie pewnie wyglądało podobnie tylko zapisy się znacząco różniły zapewne nie było działek i pieniędzy na kontach o nowych domach również nikt nie słyszał hehehe I właśnie takimi rzeczami powinna się zając prokuratura.

   6
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *