zachmurzenie umiarkowane
16°
15°
środa
Radny student
17 lipca 2017 r. | 11:25
14

26-letni Paweł Adamik jest studentem i najmłodszym radnym tej kadencji. Nie posiada żadnych środków na koncie bankowym, natomiast stać go na rozpoczęcie 270m2 domu. Na razie jego wartość to 110 000 zł. Adamik z tytułu pełnienia funkcji publicznych otrzymał 10 800 zł diety.

Byłem na kilku sesjach Rady Gminy Wręczyca Wielka i jeszcze nie słyszałem, by w jakiejś sprawie Paweł Adamik zabrał głos.

Poniżej jego oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Wręczyca Wielka

 14 odpowiedzi na “Radny student”

 1. Z nadrzecznej pisze:

  Radny Adamik chyba nie spełnił oczekiwań mieszkańców jeżeli chodzi o aktywność i zaangażowanie. W następnych wyborach stawiam na sąsiada – Marka Mądrzyka.

  2
  1
 2. jerry pisze:

  Wybrali młodego człowieka , zgłosił się bo chciał zarobić .
  W latach 90-tych radny dostawał grosze lub wcale i wtedy byli radni z powołania teraz każdy tylko chcę mieć dodatkową fuchę posiedzi 3 godziny w miesiącu i kasę zgarnie

  0
  1
 3. Mili pisze:

  proponuje na końcu kadencji przeliczyć słowa radnych na sesji na ilość pobranych łącznie diet, zobaczymy ile jedno słowo jest warte 😉

  1
  0
  • jerry pisze:

   Tak jest w Państwie Polskim że babkę sie ściga za to że sprzedała truskawki a tu młody chłopak z dochodem ok 11 tyś rozpoczyna budowę domu.
   Na kredyt się nie załapie wiec darowizna rodziców , to należny wpisać w oświadczeniu lub inne źródło dochodu – nie wpisane to przestępstwo.
   Kto weryfikuje takie oświadczenia , Panie redaktorze może napisać do pana radnego jak budować dom za niecały tysiąc miesięcznie

   0
   0
  • Admin pisze:

   Dla niezorjętowanych radni pracują w komisjach na sesjach są przygotowane gotowe uchwały

   0
   0
 4. Artur K pisze:

  Najmniej aktywny radny z naszej gminy

  0
  0
 5. Remek pisze:

  Radny przecież chyba cieślą jest i robi z ojcem dachy, zadzwonić wystarczy. Zamówień mają dużo.

  1
  0
 6. Oszczerstwo i Pomówienia pisze:

  art. 212 kodeksu karnego („kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”) utożsamiamy jest z wyzwiskami skierowanymi pod adresem pokrzywdzonego. Ochrona jednak jest zakrojona znacznie szerzej….

  0
  1
  • jerry pisze:

   Nikt tu nikogo nie pomawia , nie wiem co on zrobił . Jednak dziwne jest że mając tak niski dochód ktoś decydujące się na budowę domu .
   Jeśli pracuje u ojca to w myśl przepisów tez zarabia( jest współwłaścicielem firmy bądź pracownikiem) więc jako radny gminy ma obowiązek przedstawienia tych dochodów .
   Nie wiem z czego się cieszyć z przystanku i lustra . Człowiek zainkasował w tej kadencji już przeszło 20 tyś i załatwił dla społeczności przystanek i lusterko . Według mnie troszkę mało .

   0
   0
 7. Oszczerstwo i Pomówienia pisze:

  Dzięki radnemu Pawłowi mamy w Grodzisku i Pierzchnie np. Nowe przystanki. Lustra na skrzyżowaniach..
  Jak zgłosił te projekty skoro niby cytuje “słowa nie zabrał” ahahahha
  Panie radny zna Pan język migowy bo jak niby udało się Panu o to zawalczyć?

  0
  0
 8. Gość pisze:

  A na jakiej podstawie pan Mądrzyk miał by spełnić oczekiwania mieszkańców skoro reprezentuje grupę która jest w poście obdarzona najmniejszym zaufaniem społeczeństwa czyli Policję tak Pan Mądrzyk jest emerytowany policjantem który mieszka w Grodzisku od kilku lat i jeszcze nigdy nie widziałem żeby się w cokolwiek zaangażował a jedyne co załatwił to podłączył internet swojemu sąsiadowi Krzysztofowi Pytlowi

  2
  0
 9. Merry pisze:

  Przystanki to sa przy drodze wojewodzkiej, a lustra 2 to chyba troche malo, nie sadzicie? I nie strasz nikogo kodeksem karnym bo nikt tu nic nie powiedzial….

  0
  0
 10. Redaktorekjestamieszny pisze:

  Dawno mnie tu nie bylo, ale widze ze pan redaktor nadal rezprezentuje ten sam poziom. Ogolnie to jestem ciekaw czy rozlicza sie pan skrupulatnie z pieniedzy zarobionych z “reklam” na pana stronach ;). A Wy smieszne społeczeństwo nabijacie mu wyświetleń i odslon podniecajac sie tym smiesznym glosowaniem. Tak czy siak prosze czekac ja wizyte skarbowki, pozdrawiam.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *