zachmurzenie duże
czwartek
Reorganizacja pracy Urzędu Gminy Wręczyca Wielka
23 października 2020 r. | 11:02
13

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie gminy Wręczyca Wielka, Urząd Gminy Wręczyca Wielka reorganizuje swoją pracę.

Komunikat w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

W związku ze zwiększonym ryzykiem zarażenia koronawirusem oraz mając na uwadze Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 1758) Wójt Gminy Wręczyca Wielka apeluje, aby wizyty w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka ograniczały się wyłącznie do spraw, o których mowa w §24 ust. 4 i tych wymagających osobistego kontaktu.

Preferowane formy komunikacji i załatwianie spraw w Urzędzie to kontakt telefoniczny, poprzez platformę e-PUAP, pocztę elektroniczną (nr telefonów oraz adresy e-mail dostępne na stronie bip Wreczycy Wielkiej) oraz za pośrednictwem operatora pocztowego.

W wyznaczonym w Urzędzie miejscu do bezpośredniej obsługi interesanta (wejście od strony ul. Sienkiewicza) przebywać mogą w tym samym momencie tylko 3 osoby (tj. jedna osoba na jedno stanowisko pracy) z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Wchodząc na teren Urzędu interesanci mają obowiązek dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa. Środki dezynfekcji są dostępne przy wejściu do Urzędu.

Przy wejściu do Urzędu ustawiono urnę, do której można wrzucać korespondencję kierowaną do Urzędu.

Za utrudnienia przepraszamy

 13 odpowiedzi na “Reorganizacja pracy Urzędu Gminy Wręczyca Wielka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *