zachmurzenie duże
15°
15°
środa
infoskierniewice.pl
Rozpoczyna się wielkie łatanie dziur
18 marca 2019 r. | 13:26
9

W gminie Wręczyca Wielka szykuje się wielkie łatanie dróg gminnych. Łącznie ma zostać zużytch 230 ton materiału. Gmina postawiła na remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach bitumicznych z zastosowaniem mieszanek mineralno asfaltowych oraz remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach bitumicznych z zastosowaniem emulsji z grysami.

Drogi mają zostać naprawione do 18 kwietnia 2019 roku. Wartość prac została oszacowana na 204 057 zł, a wykona je spółka HUCZ z Boronowa.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Rozpoczyna się wielkie łatanie dziur”

 1. Janusz Nosacz pisze:

  Łopata i uklepanie butem

  4
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Liczniki do wody również miały być wymienione do końca 2018 roku a mamy połowę marca 2019 i liczniki są nadal nie wszędzie zostały wymienione, ja swój mam ponad osiem lat. Tak samo będzie z łataniem tych dziur zanim zakończą pojawią się nowe.

  7
  0
  • znawca pisze:

   a do czego ci ten nowy licznik ? 🙂

   0
   2
  • Do znawcy pisze:

   A pewnie dlatego że stary jest tak zasyfiony że przepływ przez ten licznik jest ograniczony tym samym ciśnienie wody bardzo spadło, u sąsiada wszystko wróciło do normy własnie po wymianie licznika.

   2
   0
 3. Wyborca pisze:

  A łatanie dziur w drogach to jest jakaś nowość z gminie?

  4
  2
 4. jerrysen pisze:

  Dobra nazwa “łatanie” a nie naprawianie . Czemu nikt nie reklamuje złego wykonania takiej naprawy . Jeśli łatają w marcu a w październiku już jest ponownie dziura to chyba należy się naprawa .
  Druga sprawa to to że w niektórych miejscach jest więcej dziur załatanych jak starej drogi

  5
  1
  • Ja pisze:

   Kto z gminy ma to reklamować jak nikt tego wykonania nie sprawdza i nad tym nie panuje, właściwie nie ma pojęcia jak to powinno być wykonane taka prawda.

   5
   1
 5. Pawełek pisze:

  nasz wójt z tego co słyszałem z zastępcą sprawdzą każdą dziurę krok po kroku oraz wójt osobiście sprawdzi czym palicie w piecach więc nie narzekajcie w innych gminach o tym nie mają pojęcia

  3
  1
 6. maja pisze:

  Ręka rękę myje a mieszkańcy mogą se tylko pogadać… lepiej żeby tej pseudo Władzy nie było… Ludzie sami zawsze sobie radzili

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *