Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Wręczyca Wielka, Wójt Henryk Krawczyk poinformował, że podpisał umowę z firmą DOMBUD SA z Katowic - wykonawcą na budowę przedszkola we Wręczycy Wielkiej.
Budowa przedszkola ruszy w najbliższych tygodniach. Wykonawca ma czas do 22 czerwca 2018 roku, by oddać budynek. Całość inwestycji będzie kosztować 8 967 484,75 zł.
PAWEŁ GĄSIORSKI
a Kiedy ruszy przebudowa Drogi wojewódzkiej nr 494 między Wręczycą a KALEJ?
na drodze śmierci miała być w 2017.r i co a gdzie ścieżki Rowerowe i chodniki.
Niech zgadnę, nigdy
Skąd taka cena
W Warszawie budowali w 2014 roku przeszkolę na 200 dzieci i starczyło trochę ponad 5 mln
http://warszawa.onet.pl/nowe-przedszkole-wybudowane-w-rekordowym-tempie/zn507
Co tam będzie złote klamki
Oj będzie się czym dzielić i nie ma się co dziwić ostatnia kadencja wójta trzeba się spieszyć bo jeszcze może wcześniej się uprawomocni wydany wyrok przez sąd w Częstochowie i zostanie odsunięty w trybie natychmiastowym od koryta. Średnio budowa w naszym terenie jest min. o 1/4 tańsza od takiej samej budowy w Warszawie zatem ile zostanie z tych 9 mln?
Ciekawe czy sa juz typowani kandydaci na nowego wojta. Kto przejmie korone po naszym p henryku
all free 777 slots games https://slotmachinesforum.net/
slots inferno https://slot-machine-sale.com/
son and moon slots https://beat-slot-machines.com/
big win vegas slots https://download-slot-machines.com/
slots era cheats https://411slotmachine.com/
ashbringer relic slots https://www-slotmachines.com/
slotomania slots https://slotmachinegameinfo.com/