zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
fb
Ryszard Majer wygrał we Wręczycy Wielkiej
23 października 2019 r. | 10:58
7

Było już podsumowanie wyborów do Sejmu RP, czas na Senat RP. W naszym okręgu wybieraliśmy jednego senatora. Startowało czterech kandydatów. Oddaliście łącznie 7987 głosów. Najwyższe poparcie uzyskał Ryszard Majer z PiS i to on został Senatorem z naszego okręgu.

wyniki do Senatu RP:
KUBAT Krzysztof Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO – 472 – 5,91%
KAJKOWSKI Tomasz Paweł KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY – 1123 – 14,06%
MAJER Ryszard Bogdan KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 3683 – 46,11%
BANAŚ Łukasz Jan KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI – 2709 – 33,92%

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Ryszard Majer wygrał we Wręczycy Wielkiej”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Zatem Panie senatorze MAJER gmina Wręczyca Wielka prosi o pomoc w szybkiej gazyfikacji gminy (całej) nie tylko miejscowości Wręczyca Wielka. Zwycięskie głosy zawdzięcza pan całej gminie a nie tylko czołowej miejscowości.

  8
  0
 2. zainteresowany pisze:

  jakiej całej…………. jak większa połowa miejscowości nie chce gazu, cała południowo-zachodnia część gminy od bieżenia po kuleje i jezioro – złożono tylko niecałe 80 deklaracji. Ludzie wolą butelkami palić itp. zabobon czy średniowiecze sam już nie wiem a może brak doinformowania, że to nie na koszt urzędu gminy tylko gazyfikatora miała by być ta instalacja. Sam słyszałem opinie, że cyt.: “na kanalizacje nie mają, a gazu im się zachciewa”. Nasi radni zamiast ruszyć dupy w teren zrzucili całość ankiet na sołtysów i nie raczyli spotkać się z mieszkańcami swoich miejscowości po to, aby wyjaśnić dlaczego…… z jaką korzyścią i za czyje pieniądze…….. Więc Panie Mieszkaniec tu i nawet sam senator nie pomoze skoro wśród mieszkańców nie ma zainteresowania gazem.

  2
  4
  • Do zainteresowanego pisze:

   Zacznijmy od tego że połowy są równe – co do tego ze część mieszkańców nie podpisała zainteresowania gazem jest zrozumiała gdyż jak Pan sam napisał nie było w tej kwestii przeprowadzonej prawidłowej informacji a często są to ludzie starsi. Jednak to nie znaczy ze jest brak zainteresowania a co więcej pozostała część powinna być wręcz przymuszona ze względu na ochronę środowiska. Ja już nie mowie aby wszyscy musieli natychmiast zmieniać piece lecz przynajmniej aby mieli gazowe podgrzewacze wody użytkowej bo podczas rozpalania aby podgrzać wodę jest najwięcej smrodu z komina a co więcej palone są wtedy wszelkie dostępne śmieci.

   4
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *