zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Skąpy jak wójt
14 grudnia 2021 r. | 13:08
14

Jeżeli chodzi o swoje wynagrodzenie, to ma być wysokie. Natomiast, jeżeli chodzi o wynagrodzenia zwykłych pracowników, to mają być niskie. Podobnie jest z nagrodami - z takiego założenia wychodzi Wójt Tomasz Osiński, który odkąd jest wójtem na nagrody dla pracowników gminy przeznaczył tylko 52 655,28 zł w trzy lata.

Wójt taką kwotę zarobi w nieco ponad trzy miesiące.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Skąpy jak wójt”

 1. Waldek pisze:

  znam takich szefów… nawet wypalą człowiekowi ostatniego fajka

  6
  1
 2. Ania pisze:

  Tak pier*olic potrafi tylko Gąsiorski, redaktorzyna od siedmiu boleści. Masz jakieś kompleksy człowieku, czy od zawsze byłeś debilem?

  7
  11
 3. Nauczycielka pisze:

  A ja uważam, że Pan redaktor pełni swoją rolę informowania mieszkańców co się faktycznie dzieje przy ul. Sienkiewicza 1 we Wręczycy Wielkiej. Nie wiem kto Panią uczył kultury w miejscu publicznym ale mam nadzieje, że zastanowi się Pani nad swoim słownictwem które urąga kobiecie, wstyd i zachowanie prosto z obory …

  19
  3
 4. x pisze:

  Zachowanie jak jakas meliniara. Brawo

  13
  3
 5. Pedro pisze:

  Jak są nagrody to piszesz ze wójt kasę rozdaje swoim i ile to on swoim nie rozdał. A jak nagrody są małe to piszesz ze wójt jest skąpy.
  Co za dzban…😅

  2
  4
 6. Sadzeniak pisze:

  Dzban to jesteś ty Pedro, hahaha, ciekawe jak się posrasz jak będzie papierowa wersja …, byle do 2023. Trzeba było głosować na Magdę a nie na “hasła wyborcze”, teraz macie “eldorado” i powinniście się zastanowić następnym razem

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *