zachmurzenie umiarkowane
11°
11°
środa
klobucka.pl
Śmierć na stacji we Wręczycy Wielkiej
21 marca 2018 r. | 10:20
0

Na stacji benzynowej Orlen we Wręczycy Wielkiej 18 marca w niedzielę około 19:50 zmarł pracownik. Jak ustaliliśmy zmarły nagle 62 latek z Częstochowy leczył się na nadciśnienie tętnicze. Wkrótce po rozpoczęciu pracy w niedzielny wieczór zasłabł na terenie sklepu i przewrócił się pomiędzy regałami, gdzie zmarł. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny.

Oficer prasowy kłobuckiej Komendy Powiatowej Policji st. sierż. Kamil Raczyński potwierdził śmierć pracownika stacji. W zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie, ciało decyzją prokuratora rejonowego wydano rodzinie - jak poinformował naszą redakcję jeszcze w niedzielę. Według informacji, do których dotarliśmy nieoficjalnie, pośrednim powodem śmierci mężczyzny mógł być silny stres związany z drobną kolizją, do której doszło wcześniej z udziałem mężczyzny w Częstochowie. Po przyjeździe do pracy mężczyzna nadal był zdenerwowany, a dzwoniący do niego nieustannie telefon, mógł dodatkowo zwiększać i tak niemałe wzburzenie. Telefon ostatecznie wylądował w koszu na śmieci, gdzie już po śmierci mężczyzny znaleźli go dokonujący oględzin pracujący na miejscu zdarzenia policjanci.

JAROSŁAW BRZĘCZEK
Klobucka.pl



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *