zachmurzenie duże
poniedziałek
Śnieg w styczniu ponownie zaskoczył drogowców
06 stycznia 2017 r. | 10:50
6

Czy fatalne warunki atmosferyczne mogą być wymówką dla włodarzy gminy, by nie odśnieżać dróg gminnych? Wczoraj otrzymałem od Was zdjęcia z kilku miejscowości, na których widać fatalne warunki na drodze. Dostaję od Was również sygnały, że o ile piaskarki jeżdżą po gminie, to nie sypią.

Co na to włodarze? Niestety, z uwagi na święto dziś nikt w urzędzie nie pracuje i nie może mi udzielić odpowiedzi. Który to już raz, kiedy jest problem z odśnieżaniem dróg? Ile razy jeszcze?

PAWEŁ GĄSIORSKI
6 odpowiedzi na “Śnieg w styczniu ponownie zaskoczył drogowców”

 1. marek1 pisze:

  Tak wygląda właśnie wyłonienie poprzez kolesiostwo w trybie zapytania ofertowego spisanego na kolanie (po pierwszym ataku zimy) firmy która nie potrafi tego zrobić w sposób właściwy. Kto za to odpowiada? Czy pracownicy urzędu/władze gminy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności? Oczywiście że nie. Dlaczego w ramach kar umownych wykonawca nie zostanie obciążony finansowo za niewywiązywanie się z umów? Bo dla kolesi takich klauzul się nie zawiera…

  0
  0
 2. Jacek Kwiatek pisze:

  Bravo wójt i cały urząd. Mam nadzieję, że ci co mieli kolizje będą starali się o refundację kosztów od gminy. Może wtedy się nauczą!

  0
  0
 3. Piotr Gulczewski pisze:

  To niech biorą łopaty i odśnieżają, skoro nie mają samochodów. Ktoś ten przetarg wygrał to niech go realizuje.

  0
  0
 4. Robi pisze:

  Dzisiaj nie uświadczyłem żadnej piaskarki (Grodzisko), no ale jest święto przecież dajmy odpocząć

  0
  0
 5. KALEJ pisze:

  Dzisiaj nie uświadczyłem żadnej piaskarki w ( Kalej) mamy nadzieje że to się zmieni jutro. i wyjadą na nasze drogi w Miejscowości

  0
  0
 6. Rob pisze:

  Najciekawsze jest to że jak ty nie usuniesz sniegu z chodnika a ktos cos zlamie to dostaniesz mandat i bedziesz placil odszkodowanie a gdy drogi sliskie sa czysi w razie wypadku poprostu nie dostosowales predkosci do warunkow drogowych ….ich tez powinni karac….

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *