zachmurzenie duże
poniedziałek
fot. Magazyn Square
Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Wręczyca Wielka
28 września 2018 r. | 08:22
2

Za trzy tygodnie wybory samorządowe, w których wybierzemy nowego Wójta i Radę Gminy Wręczyca Wielka. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie pięcioro kandydatów: Robert Broś, Daniel Mańczyk, Magdalena Pietrulewicz, Tomasz Osiński i Adam Olczyk.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie portalu poniżej „oceń radnego”. Sondaż potrwa do poniedziałku 1 października do godz. 8:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

UWAGA! Na jednego z kandydatów zostały oddane głosy (ponad 120) z dwóch urządzeń. Wykryliśmy próbę oszustwa, fraudy te zostały usunięte. Wszelkie próby oszustwa zostaną zniwelowane. Proszę o niepodejmowanie prób manipulowania wynikami sondażu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta?


2 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Wręczyca Wielka”

 1. Z Borowego pisze:

  Osiński ma plan. Jako radny a przecież jest przewodniczącym komisji budżetowej dlaczego nie realizował tego planu? Chyba że ten plan teraz się pojawił?. Nagle jak będzie wójtem to do Wręczycy popłynie strumień pieniędzy? Jak ktoś w to wierzy to gratuluję

  22
  11
 2. Obserwatorka pisze:

  Pytanie do autora. Bardzo proszę mnie uświadomić, bo sama już nie wiem, czy mam omamy wzrokowe czy cofnęłam się w czasie? Ok godz. 11 zerknęłam na treść tego artykułu i były wtedy już DWA komentarze, jeden dotyczył teorii, że wygra p. Osiński, a drugi, że raczej będzie druga tura wyborów, w której wygra ktoś z Wręczycy. Może autorzy tych komentarzy znów tu zajrzą i coś napiszą. Jeśli owe komentarze są podpięte pod inny artykuł to zwracam honor, bo opcji, że Pan wprowadził cenzurę to jeszcze nie biorę pod uwagę.

  39
  7