zachmurzenie duże
poniedziałek
Spotkanie w sprawie programu “Czyste Powietrze”
09 sierpnia 2022 r. | 11:40
4

W środę 10 sierpnia w remizie OSP w Truskolasach odbędzie się spotkanie w sprawie programu "Czyste Powietrze".

Na spotkaniu mieszkańcy dowiedzą się:
1. Na czym polega PROGRAM CZYSTE POWIETRZE
2. Jak łączyć dotację i uzyskać maksymalne dofinansowanie 69.000 zł
3. Kto może dostać dotację i w jakiej wysokości -przykłady.
4. UCHWAŁA ANTYSMOGOWA- do kiedy wymiana starego pieca?
5. Co to jest CEEB (ewidencja kotłów) i do kiedy trwa spis (duże kary).
6. Jakie ogrzewanie podlega największym dotacjom? Omówienie cen kotłów.
7. Czym dzisiaj najtaniej grzać CO i CWU-omówienie wszystkich rozwiązań. Węgiel, gaz pellet, pompa ciepła, drewno a może system akumulacyjny?

Ponadto na spotkaniu będą omawiane kotły węglowe, pelletowe (nowej generacji), pompy ciepła, kotły zgazowujące drewno, systemy akumulacyjno-buforowe, kotły gazowe, maty grzewcze, podczerwień i inne.

Na spotkaniu pojawią się również informację dotyczące programu Mój Prąd 4.04 odpowiedzi na “Spotkanie w sprawie programu “Czyste Powietrze””

 1. karol pisze:

  Znowu ci naganiacze z Bielska Białej, co najpierw zachęcają do wypełnienia ankiety z darmowym audytem a potem wysyłają łebków po kilku szkoleniach z socjotechniki by wciskali emerytom jedyne słuszne rozwiązania? Ciekawe jaki interes ma gmina za promowanie prywatnych firm.

  7
  0
  • Bolo pisze:

   Do budynków klasy C proponują “system buforowy” czyli grzałki elektryczne. To doprowadzi biednych ludzi do ruiny. Oczywiście pytania można było zadawać po spotkaniu przy biurku tak aby za dużo osób nie usłyszało o obiekcjach ludzi. Zenada

   4
   0
  • karol pisze:

   Tak, dwie grzałki i dwa bojlery za 25 tysięcy, żeby potem rocznie płacić “tylko” 10000 zł za ogrzewanie (oczywiście mają w ofercie też fotowoltaikę i korzystne raty zero procent) . Jeśli, któryś z Państwa rodziców podpisał ankietę o “darmowym” audycie to polecam też pojawić się na tym spotkaniu, bo manipulatorzy są z nich pierwszorzędni 😀

   6
   0
 2. aska pisze:

  Super, że będzie takie spotkanie! Mam mnóstwo pytań.. chce złożyć wniosek, myślałam nad pompą ciepła (mam kopciucha teraz) ale te zapowiadane podwyżki prądu mnie przerażają, wymienię i nie będzie mnie stać na ogrzewanie? chce zmienic kopciucha na kocioł mini matic od kostrzewy na pellet znajomi mają i polecają.

  0
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *