bezchmurnie
12°
12°
czwartek
Autosan Tramp 09 in Miechów/foto by wikimedia.org
Spotkanie w sprawie transportu zbiorowego bez przedstawiciela gminy Wręczyca Wielka!
26 kwietnia 2019 r. | 15:54
21

W czwartek 25 kwietnia 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Kłobucku odbyło się spotkanie Zarządu PKS Częstochowa reprezentowanego przez prokurenta Waldemara Samsela, z przedstawicielami władz powiatu kłobuckiego w osobach Starosty Henryka Kiepury, Wicestarosty Zdzisławy Kall, członka Zarządu – Krzysztofa Nowaka oraz gmin: Lipie, Popów, Miedźno i Opatów. W spotkaniu tym nie uczestniczył przedstawiciel gminy Wręczyca Wielka!

Wiodącym tematem była aktualizacja rozkładów jazdy PKS na terenie powiatu kłobuckiego.

W wyniku rozmów zadecydowano o przeprowadzeniu badań ankietowych, na podstawie których zostanie opracowany rozkład jazdy dostosowany do potrzeb poszczególnych gmin.

Kolejne spotkanie z przedstawicielami pozostałych gmin odbędzie się 11 maja br. w siedzibie Starostwa. /Powiat Kłobucki/21 odpowiedzi na “Spotkanie w sprawie transportu zbiorowego bez przedstawiciela gminy Wręczyca Wielka!”

 1. anonim pisze:

  kominiarz ma ważniejsze sprawy

  7
  5
  • Ola pisze:

   Kominiarz teraz skupia się na tym gdzie by tu kogo posadzić, a gdzie by tu kogo zdjąć. To jest jego 5 min.

   6
   6
 2. kibic pisze:

  pewnie,ze nie byl .po co bedzie sobie zawracal glowe pierdolami .wychodzi z zalozenia,ze wszyscy mieszkaNCY GMINY TO ZAMOZNI LUDZIE,KUPIA BRYKI SWOIM POCIECHA,ZEBY DO SZKOLY DOJECHALY

  6
  2
 3. Jerrysen pisze:

  A po co mu autobus kasę ma wkrótce pewnie nowa fura. Nie masz czym jeździć to twoja sprawa

  10
  5
 4. a pisze:

  Łałłł ale sensacja gdyby ktoś pomyślał to chodzi o interes gmin na północnej części naszego powiatu czyli transporcie w ich okolicy czyli z naszym rejonem nie mającej nic wspólnego.
  Ale widzę pan redaktor nie pomyślał o tym że wójtów gmin Panki i Przystajń tez nie było, a dlaczego ?
  Może dlatego że będzie kiedy indziej w sprawi swojej nitki która ciągnie się od Częstochowy właśnie przez te gminy
  I po co tu robić sensację ?

  11
  2
  • Olo pisze:

   Albo gość o tym nie wie albo celowo nie wspomina aby był chwytliwy tytuł na dowalenie obecnej władzy.
   Oba warianty obrazują żenujący poziom “dziennikarstwa” oraz oglupienie osób piszacych negatywne komentarze. Widocznie wiele osób uważa że pracownicy gminy powinni tracić czas na spotkania w sprawie transportu na terenie gminy popow czy lipie choć połowa zapewne nawet nie wie gdzie to jest.

   14
   2
 5. Pan Grzesiu pisze:

  czytam to wszystko (artykuły) Pana redaktora i oczy przecieram że urząd gminy pisze że nie posiada elektronicznego rejestru faktur tylko wpisują wszystko ręcznie… Jak to jest? bo jak ostatnio byłem to widziałem rejestr elektroniczny? Czy może mi to ktoś wytłumaczyć?

  12
  0
  • Mieszko pisze:

   A myślisz że gość to sprawdził chociaż? Moze pisma nie zrozumiał?
   A może nowy wójt wprowadził rejester elektroniczny ale rzetelny naczelny o tym nie napisze przecież

   9
   3
 6. Renata pisze:

  jeżeli rejestr był a mowli że nie ma to jest prokurator z ustawy o dostępie do informacji publicznej

  6
  0
  • Mieszko pisze:

   Nie mówię że nie jest, warto to sprawdzić, wg mnie ten rejestr po prostu powstał od tego czasu. Szkoda natomiast że nikt tu o tym nie napisał bo o oburzeniu na dorum że jest tylko papier pamiętam dobrze. Czytamy jakieś bzdety pierdolety a właśnie takich informacji brak bo jeszcze by się okazało że coś się jednak w urzędzie zmienia na lepsze. Być może się mylę ale skoro nie ma tu rzetelnej informacji tylko nagonka to zostały nam domysły.

   8
   2
 7. Przedszkolanka pisze:

  To jest najprostsza rzecz do sprawdzenia…, sama jestem bardzo ciekawa kto mówi tu prawdę

  5
  0
 8. Miecio pisze:

  czyli co ? jednak jest? jeżeli UG twierdził że nie ma a był to jest działanie umyślne w celu nieuprawnionego nieudostepnienia informacji publicznej. A to już ewidentna sprawa dla organów ścigania a później sądu. Każdy informatyk biegły stwierdzi kiedy system powstał a kiedy były odmowy. Pozdrawiam serdecznie

  7
  1
 9. Mieszko pisze:

  Niestety ale propaganda na stronach redaktorka jest porażająca. Śledzę kilka z jego śmiesznych portalików i tam gdzie nie wygrał kandydat redaktorka urząd zawsze jest be np tak jest na stronach wreczyca czy blachownia. Ale np w pankach gdzie wygrała kandydatka popierana przez redaktorka można z artykułów wywnioskować że rządzi tam jakaś manager roku jak nie dekady. Przykładowo artykuły odnośnie polepszonego stanu materialnego Osińskiego gdzie np pani wojt Panek zapewne jako pielegniarka tez zarabiała mniej niż teraz, ale tam mozesz przeczytać ze zarabia jako wojt najmniej w powiecie. Nic do tej kobiety nie mam ale tak samo nie miałem do kontrkandydatki Osińskiego to automatycznie jego poparcie powodowało moją niechęć do danego kandydata. Jasne jest dla mnie że propaganda i powiązania dziennikarzy są ale ja nie potrafię tego zaakceptować, oczekuję MINIMUM obiektywizmu. A z tego wszystkiego najbardziej denerwuje jeden fakt: pisząc takie paszkwile redaktorek, licząc na manipulowanie ludźmi, ma nas czytelników za kompletnych idiotów i niestety ze smutkiem stwierdzam, czytając komentarze pod artykułami, że ma gość niestety rację. Odnoszę wrażenie że większość osób piszące komentarze to jakiś kompletny motłoch, średniowieczny chłop pańszczyźniany z widłami. Chyba że pisze je sam redaktorek to w sumie swój poziom trzyma.

  12
  6
  • Mieszkanka pisze:

   Akurat jestes w błędzie bo te artykuly tutaj czyta prawie cała inteligencja

   0
   0
 10. Miecio pisze:

  odnies się do rejestru przynajmniej coś mądrego napiszesz mądralo

  4
  4
  • Mieszko pisze:

   Odniosłem się do niego pięć postów wyżej pisząc że warto to sprawdzić bo być może rejestr był a napisali że nie mają. Ale zamiast przeczytać ze zrozumieniem wolisz memlać jęzorem. Następny z widłami.

   10
   3
 11. Zgrywus pisze:

  ile kosztuje wynajęcie tablicy na skrzyżowaniu z 3 Maja może ktoś podrzuci. Będziemy chcieli wykupić podziękowania dla władz gminy za ich działalność – diety, wynagrodzenia, podatki, inwestycje, ludzi z Kłobucka itp.

  9
  3
 12. Była sklepowa pisze:

  Nowiny Kłobuckie
  5 godz. ·
  NIENAŻARCI RADNI !!!

  „Gdzie są świnie tam jest i koryto”.
  Myśmy dali się „hołocie” wybrać. Można się domyślić co o swoich mieszkańcach myślą radni z Krzepic. A co Oni nie wiedzą że władza kosztuje. Niech się cieszą że tylko policzyliśmy sobie czas stracony na podejmowanie ich małostkowych spraw. Myślą dalej. Przykład dali Im radni z Wręczycy Wielkiej, Opatowa i Rady Powiatu. Tam podnosili sobie przede wszystkim radni z ugrupowania „ MY SĄ WŁADZA”.W Krzepicach była decyzja ponad podziałami. Po sporach w przedstawianiu swojego „ego” i totalnego wymądrzania się, radnych połączyło „jak świnie” wspólne koryto. Zadbali Oni jeszcze żeby było pełne „żarcia”. Podwyżka o 75%,to jest akcja. Za „korytem pełnym żarcia” głosowali radni MARLENA BRODZIAK,ALICJA CHĘCIŃSKA,MARIUSZ DROŚ,GRZEGORZ MOŃKA,CZESŁAWA DUDEK,MATEUSZ KLUBA ,BOŻENA KOZAK,ROMAN KUDELSKI,GRZEGORZ MOŃKA,TOMASZ RAKOWSKI,MARIAN RUTKOWSKI,MARIUSZ TRAWIŃSKI i RYSZARD WOLAK. Czyżby Oni także jak nauczyciele chcieli godnie żyć? A może uważają że wystarczy głośno krzyczeć że są zapracowani i umieją wydawać publiczne pieniądze aby usprawiedliwić skok na gminną kasę. Do Nich nie dociera, że radny ma otrzymać tylko zwrot utraconych zarobków? To jak wielkie są zarobki radnego Mateusza Kluby którego środowisko strajkuje ze względu na niskie zarobki, czyżby nagle mu wzrosły. Z tego wynika że chociażby nie wiem jakie otrzymali podwyżki nauczyciele On i tak będzie ”nie nażarty”. Radni z Krzepic powinni zdawać sobie sprawę z tego , że zdradzili ideały samorządności. Gazeta Kłobucka wyliczyła ile można by było zrobić za te podwyżki dobrego dla społeczeństwa Krzepic. Nie będę się powtarzał. Ale to urąga zwykłej uczciwości. Radny jest to służba a nie okazja do napychania sobie „kałduna”. Chcesz dużo zarabiać? Otwórz działalność gospodarczą i nie będziesz musiał robić „zamachu” na środki publiczne. Przy Waszych predyspozycjach na robienie „ BEZNESU” na pewno „dacie” sobie radę.
  Skoro radni RAFAŁ BALCERZAK, BARBARA PILARZ ORAZ DAMIAN PILARZ nie głosowali za podwyżką to znaczy że jeszcze świeci światełko w ciemności. To świadczy że są radni którzy w oczach mają nie tylko mamonę ale i dobro mieszkańców. Wybraliście na następne 5 lat ludzi którym na pewno nie leży na sercu dobro mieszkańców gminy Krzepice. Pokazali na czym im naprawdę zależy.” Pełne koryto z przyrośniętym do niego ryjem”.
  Andrzej Zalski.

  A jak jest u nas???????????????????????????????

  2
  2
 13. Łysy pisze:

  ” Pełne koryto z przyrośniętym do niego ryjem” a może trzeba przypomnieć kto był za podniesieniem wynagrodzeń dla siebie ???

  2
  1
 14. Aaa pisze:

  Chetnie się dorzucę!!!!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *