zachmurzenie duże
poniedziałek
Sprawne busy i autobusy komunikacji gminnej we Wręczycy Wielkiej
03 lutego 2023 r. | 14:00
0

W środę, 1 lutego policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili kolejne działania ukierunkowane na bezpieczeństwo w transporcie osób. Tym razem mundurowi kontrolowali przewoźników działających na terenie gminy Wręczyca Wielka. W trakcie akcji szczegółowo sprawdzono stan techniczny 8 pojazdów – wszystkie były sprawne.

W środę, 1 lutego policjanci z kłobuckiej drogówki prowadzili wspólnie działania z Inspekcją Transportu Drogowego, które były ukierunkowane na bezpieczeństwo w transporcie osób. W trakcie działań, od wczesnych godzin porannych, mundurowi kontrolowali przewoźników działających na terenie gminy Wręczyca Wielka. W czasie prowadzonych kontroli szczegółowo sprawdzono stan techniczny 8 pojazdów – wszystkie były sprawne. Stróże prawa sprawdzali również stan trzeźwości kierujących pojazdami oraz dokumenty wymagane do prowadzenia i użytkowania pojazdów. W tym względzie również nie stwierdzono nieprawidłowości.

Kłobucka drogówka zapowiada, że wspólne działania z ITD będą powtarzane cyklicznie w różnych gminach powiatu kłobuckiego. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *