Rozstrzygnięto dofinansowanie z funduszu europejskiego na infrastrukturę wodno-kanalizacyjna. Łącznie wybrano 41 projektów na kwotę dofinansowania ponad 136 mln zł.
Wśród gmin, które otrzymają pieniądze, jest gmina Wręczyca Wielka.
Do Wręczycy Wielkiej trafi 6 698 723,67 zł na rozbudowę Oczyszczalni Ścieków we Wręczycy Małej.
PAWEŁ GĄSIORSKI
Gratulacje dla Pani wójt i zespołu .
To się nazywa prawdziwa dotacja i prawdziwa praca dla społeczności
Na szwagra zawsze można liczyć to niech da na kanalizację dla zapomnianych przez wladze wiosek
I bardzo dobrze, BRAWO 😊
To na pewno zasługa nowego radnego z WRĘCZYCY MAŁEJ . )))
Jak on tak zaczyna to aż się boje jak SKOŃCZY.