zachmurzenie duże
czwartek
Tragiczny wypadek w Borze Zapilskim
13 listopada 2020 r. | 11:30
8

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło w środę około godziny 20.20 w Borze Zapilskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 28-letnia kierująca oplem najechała na mężczyznę, który leżał na jezdni. Niestety 50-latek zmarł na skutek poniesionych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w środę, około godziny 20.20 w miejscowości Bór Zapilski. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca w kierunku Piły, 28-letnia kierująca oplem, najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, 50-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka. Poszkodowany pomimo podjętej reanimacji zmarł na skutek poniesionych obrażeń.

Samochodem kierowała mieszkanka tej samej gminy, która w chwili zdarzenia była trzeźwa. Dodatkowo od kobiety pobrano krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych.

Podczas obsługi zdarzenia, w obecności prokuratora, oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Na miejscu zabezpieczono również samochód biorący udział w wypadku, w celu przeprowadzenia badań przez biegłego z zakresu stanu technicznego pojazdów. Ponadto wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod numerem telefonu 47 85 822 00, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji. /KPP w Kłobucku/8 odpowiedzi na “Tragiczny wypadek w Borze Zapilskim”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Nie chce być znawcą lecz powinni zacząć od badań 50-latka, oczywiście tragedia rodziny jest duża lecz dotyczy to obu stron lecz powinni się przyjrzeć sprawcy czyli mężczyźnie.

  6
  1
 2. Pisior pisze:

  To bylo do przewidzenia ze tak moze zakonczyc sswoj zywot. Ale tak czy tak to szkoda obydwoje.

  3
  0
 3. Jerrysen pisze:

  A gdzie jest Policja . Wiadomo szukają ludzi bez maseczek .
  Z drugiej strony ludzie powinni reagować na takie sytuacje i dzwonić na Policje to nie jest kapowanie .
  Goscia wzięli by na izbę rano by miał kaca i rachunek a teraz dziewczyna ma tylko duże problemy. Nagle znajdą że miała opony stare albo jeden hamulec nie dobrze działał i będzie miała zawiasy

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *