zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
Tragiczny wypadek. Nie żyje 21-latek z Blachowni!
27 grudnia 2017 r. | 15:06
0

Kłobuccy śledczy, pod nadzorem częstochowskiego prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 492 we Wręczycy Wielkiej - pisaliśmy o tym dwa dni temu.

Około godziny 14.25 jadący w kierunku Blachowni 21-letni kierowca vw polo, podczas wyprzedzania innego pojazdu, najechał na lewe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, młody mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

W niedzielę około godziny 14.25 dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 492 pomiędzy Wręczycą Wielką a Blachownią. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że na prostym odcinku drogi, jadący w kierunku Blachowni, 21-leni kierowca vw pola, podczas wyprzedzania innego pojazdu najechał na lewe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem po czym wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Niestety młody kierowca zmarł na skutek odniesionych obrażeń ciała. 21-latek był mieszkańcem Blachowni. Na miejscu oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Tragiczne zdarzenie będzie zbadane przez biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Dodatkowo miejsce wypadku zbada zespół w skład, którego wchodzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz przedstawiciela Zarządu Dróg Wojewódzkich. Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają teraz śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratura. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *