zachmurzenie umiarkowane
sobota
fot. Unitradelz - zdjęcie poglądowe
Trwa procedura dotyczącą zgody na przetwarzanie i zbieranie odpadów w Szarlejce
18 maja 2022 r. | 12:29
3

Wójt Gminy Wręczyca Wielka poinformował, że postępowanie w sprawie przedsięwzięcia polegającego na zbieraniu i przetwarzaniu (odzysk) odpadów innych niż niebezpieczne w mobilnej instalacji na działkach nr ewid. 692/2 i 693/2 obręb Szarlejka, zostało ponownie wszczęte z uwagi na przedłożenie przez wnioskodawcę raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko.

Z aktami sprawy można się zapoznać w siedzibie Urzędu Gminy Wręczyca Wielka przy ul. Sienkiewicza 1, 42-130 Wręczyca Wielka, pok. nr 23, w godzinach jego urzędowania w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia niniejszego zawiadomienia.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 3 odpowiedzi na “Trwa procedura dotyczącą zgody na przetwarzanie i zbieranie odpadów w Szarlejce”

 1. Jerrysen pisze:

  To ta sama firma która miała tworzyć zakład w.Klobucku ale ja przegonili

  3
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Co to jest ta mobilna instalacja, na terenie Częstochowy również miało coś takiego miejsce i to miała być zwykła spalarnia śmieci które miały być zwożone z całego śląska i nie tylko.

  3
  0
 3. Kapucyn pisze:

  Ważne aby Gmina pozyskała firmę do płacenia podatków a to ze to będzie truciciel to już mało istotne pytanie kto za to ile dostanie. Dziwi mnie tylko fakt mieszkańców tam mieszkających ze nie protestują ale w odpowiednim momencie obudzą się z przysłowiową ręką w nocniku.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *